Senuto wystawcą na Cloud Expo 2019 w Londynie

Informacja Prasowa - 04.03.2019
250

Senuto wystawcą na Cloud Expo 2019 w Londynie

Senuto wystawcą na Cloud Expo 2019 w Londynie

12 i 13 marca, Senuto – kompleksowa platforma do planowania, monitorowania
i optymalizacji działań SEO będzie jednym z wystawców na Cloud Expo 2019, największym i najważniejszym wydarzeniu technologicznym w Wielkiej Brytanii.

Co roku, targi Cloud Expo skupiają licznych wystawców, ekspertów i przedsiębiorców, poszukujących innowacyjnych rozwiązań i usług między innymi z obszarów IoT, Big Data, AI czy blockchain. Na tegorocznej edycji zaprezentowane zostaną najnowsze technologie pozwalające ulepszyć i przyspieszyć cyfrową transformację. W trakcie dwudniowego wydarzenia odbędzie się wiele prelekcji, wykładów oraz paneli dyskusyjnych z udziałem specjalistów z całego świata.

Wśród licznych wystawców, swoją ofertę zaprezentuje również Senuto – polski lider w obszarze analizy działań SEO. Przedstawicieli spółki będzie można spotkać na stoisku C1620.

To już kolejny rok, kiedy będziemy uczestniczyć w targach Cloud Expo w Londynie. Cieszymy się, że rozwiązania Senuto są zaszeregowane jako jedne z najbardziej innowacyjnych w Europie, czemu dowodzi nasz udział w wydarzeniu – komentuje Karolina Matyska, Content Marketing Manager Senuto.

Udział w targach to idealna okazja do zaprezentowania swojej oferty na forum międzynarodowym oraz nawiązanie kontaktów z zagranicznymi klientami i inwestorami. Cloud Expo daje też szansę poznania zagranicznych rynków oraz najnowszych rozwiązań technologicznych.

Więcej na temat wydarzenia na: https://www.cloudexpoeurope.com/welcome

Comments

comments

250
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...