„Sedno Sprawy” Radia PLUS w wersji wideo

Informacja Prasowa - 13.12.2019
174

„Sedno Sprawy" Radia PLUS w wersji wideo

Poranne rozmowy Jacka Prusinowskiego z politykami, emitowane na antenie Radia Plus w cyklu „Sedno Sprawy”, wystartowały w wersji wideo. Można je oglądać na Youtube oraz na fanpage’u stacji. Program nadawany jest z newsroomu Time a za jego realizację odpowiada redakcja Radia Plus.

 

Jacek Prusinowski od kilkunastu lat specjalizuje się w tematyce politycznej. Jego audycja „Sedno Sprawy” emitowana jest w Radiu Plus od poniedziałku do piątku o godzinie 8.45. Dotychczas program był dostępny w Internecie w formie podcastów na stronie internetowej stacji. Obecnie przygotowywana jest także wersja wideo, którą oglądać można na fanpage’u Radia Plus oraz na Youtube pod adresem: https://www.youtube.com/channel/UCWtA-jlUw2VM93dyF7tFtJA

 

Jacek Prusinowski związany jest z Grupą Radiową Time od sierpnia 2011 roku. W Radiu Plus prowadzi codzienne rozmowy z politykami „Sedno Sprawy” (od 5 lat) oraz audycję publicystyczną „Sedno Sprawy PLUS” (we wtorki o godz. 20.00). Prowadził także m.in. audycje wyborcze, program publicystyczny „Biało-Czarne” na antenie Nowa TV i kanał na Youtube „Tu jest Polska”. Przed Grupą Radiową Time związany był z radiową Jedynką.

Comments

comments

174
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...