SEC Newgate wśród najlepszych agencji Public Affairs w regionie EMEA

Jerzy Ciszewski - 14.03.2023
68

Rovoke Media (dawniej Holmes Report) wytypował SEC Newgate Group jako jedną z najlepszych agencji Public Affairs w regionie EMEA

PRovoke Media (dawniej Holmes Report) wytypował SEC Newgate Group jako jedną z najlepszych agencji Public Affairs w regionie EMEA. Teraz o tytuł „Public Affairs Consultancy of the Year” SEC Newgate walczy z czterema innymi agencjami sieciowymi i niezależnymi. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 23 marca br. podczas gali EMEA SABRE Awards 2023 we Frankfurcie nad Menem. Grupa SEC Newgate ma obecnie 52 biur na pięciu kontynentach, a w samym regionie EMEA: siedem biur we Włoszech, osiem w Wielkiej Brytanii, dużą agencję zajmującą się PA i lobbingiem w Brukseli, a także silne biura we Francji, Niemczech i Hiszpanii oraz hub na kraje Bliskiego Wschodu w Dubaju. W Polsce SEC Newgate CEE tworzy dziś zespół 50 konsultantów, 60% z nich specjalizuje się w doradztwie Corporate & Public Affairs oraz projektach z zakresu komunikacji finansowej i spraw kryzysowych.

EMEA PR Consultancies of the Year 2023, jak podaje Provoke Media, to wynik wyczerpującego procesu badawczego obejmującego ponad 200 zgłoszeń i spotkań z najlepszymi firmami PR z Wielkiej Brytanii, Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki. Arun Sudhaman, redaktor naczelny Provoke Media, w uzasadnieniu wyboru finalistów Public Affairs Consultancy of the Year 2023 wskazał również na warszawski zespół SEC Newgate.

„Jesteśmy dumni z naszych ekspertów Public Affairs i ich niezwykłej pracy w Polsce i krajach sąsiednich. Public Affairs to kluczowa specjalizacja SEC Newgate zarówno w regionie CEE, jak i globalnie, dlatego cieszymy się, że PRovoke Media zauważa wysoki poziom naszych usług w tym obszarze”, mówi Sebastian Hejnowski, CEO SEC Newgate CEE.

Comments

comments

68
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...