SEC Newgate CEE wygrała przetarg na obsługę Harden Construction

Informacja Prasowa - 16.05.2023
153

SEC Newgate CEE, będzie odpowiadać za strategię, działania kreatywne, usługi PR i social media, produkcję contentu

Harden Construction to dziś najszybciej rozwijający się w Polsce Generalny Wykonawca obiektów przemysłowych na potrzeby produkcji, magazynowania oraz logistyki. Do kompleksowej obsługi marketingowej firma zdecydowała się wybrać agencję SEC Newgate CEE, która odpowiada za strategię, działania kreatywne, usługi PR i social media oraz produkcję contentu.

W odpowiedzi na zadanie przetargowe agencja przeprowadziła audyt komunikacyjny oraz zaproponowała nowe rozwiązania, które porządkowały, ale też wyróżniały pod względem komunikacji Harden Construction na tle konkurencyjnych firm. „We try Harden” to idea kreatywna, która będzie wykorzystywana w komunikacji korporacyjnej, marketingu b2b oraz działaniach z zakresu employer branding. Agencja odpowiada także za stworzenie nowej strategii komunikacji w social mediach oraz strategii PR, a także za wdrożenie koncepcji kreatywnej w kanałach własnych klienta oraz materiałach reklamowych. Do stałych zadań agencji należą działania media relations związane z realizowanymi inwestycjami i komunikacją korporacyjną oraz tworzenie treści na kanale LinkedIn.

Zdecydowaliśmy się na wybór agencji SEC Newgate CEE, która już na etapie przetargu wykazała się zrozumieniem specyfiki branży i w kompleksowy sposób odpowiedziała na potrzeby firmy, prezentując skrojoną na miarę, spójną i pasującą do nas ofertę – mówi Paweł Fiuczek, Dyrektor Zarządzający w Harden Construction.

Zespół CREATIVE SEC Newgate CEE obsługujący Harden Construction to:

Anna Głowacka-Wróbel, Account Director

Agaty Rychlik – Creative Director

Magdalena Major – Art Director

Daria Berezina – Junior Art Director

Emilia Sala – Junior Creative

Justyna Saciuk – Content Manager

Edyta Kruk – Social Media & Marketing Manager

Za opracowanie strategii komunikacji i realizację działań PR odpowiadają:

Katarzyna Tyska – Account Director

Radosław Milczarek – Account Manager

Comments

comments

153
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...