SEC Newgate CEE rozpoczyna współpracę z Ogólnopolską Izbą Gospodarczą Wyrobów Medycznych POLMED

Informacja Prasowa - 22.02.2022
148

SEC Newgate CEE rozpoczyna współpracę z Ogólnopolską Izbą Gospodarczą Wyrobów Medycznych POLMED

Po ubiegłorocznych projektach realizowanych dla firm z branży farmaceutycznej, wyrobów medycznych oraz związanych z telemedycyną, agencja SEC Newgate CEE rozszerza swoją działalność o współpracę z Ogólnopolską Izbą Gospodarczą Wyrobów Medycznych POLMED.

To kolejny krok do rozbudowy dywizji SEC Newgate CEE HEALTH, która specjalizuje się w obsłudze branży farmaceutycznej, medycznej, ubezpieczeń zdrowotnych, oraz realizuje projekty związane z profilaktyką zdrowotną i zdrowym stylem życia.

SEC Newgate CEE obsługuje Izbę POLMED w zakresie Corporate & Public Affairs support, agencja będzie odpowiedzialna również za relacje z mediami. Kontrakt został podpisany
w styczniu 2022 na 6 miesięcy z możliwością przedłużenia. Zespołem obsługującym klienta kieruje Bartłomiej Kupiec, Senior Advisor, który pracuje z Szymonem Dziewięckim, Junior PR Executive. Dodatkowe zadania projektowe realizują teamy Creative i Digital. Konsultantów wspiera również Karol Poznański, Managing Partner /HEALTH.

Chcemy być obecni w każdej dyskusji dotyczącej dostępności wyrobów medycznych dla pacjentów. Do tego niezbędne są działania komunikacyjne i dialog z kluczowymi interesariuszami. Dodatkowo szykujemy się do bardzo ważnych dla nas obchodów 20-lecia Izby i chcemy być jeszcze bardziej widoczni. Zdecydowaliśmy się na współpracę z SEC Newgate CEE, ponieważ to agencja z niezwykle doświadczonym i sprawnym zespołem konsultantów, specjalizującym się w zagadnieniach zdrowia publicznego – mówi prezes Izby POLMED Arkadiusz Grądkowski.

Comments

comments

148
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...