Sebastian Staszewski nowym multimedialnym korespondentem Sport.pl

Informacja Prasowa - 10.03.2017
150

Sebastian Staszewski nowym multimedialnym korespondentem Sport.pl

Sebastian Staszewski, dziennikarz sportowy znany z anteny Polsat Sport oraz dziennika „Polska The Times”, w najbliższych dniach dołączy do zespołu Sport.pl. Będzie, obok Pawła Wilkowicza, multimedialnym korespondentem obsługującym najważniejsze imprezy sportowe. 

– Sebastian to jeden z najambitniejszych i najbardziej dynamicznych reporterów telewizyjnych młodego pokolenia. Przy tym otwarty na nowe wyzwania, świetnie odnajdujący się w najważniejszej dla Sport.pl rzeczywistości cyfrowej – mówi Marcin Gadziński, dyrektor i wydawca Sport.pl. – W ostatnich latach zaimponował pracą reporterską przy piłkarskiej reprezentacji Polski. Stawiamy na dziennikarzy wszechstronnych, którzy sprawnie poruszają się w różnorodnych formach: wywiadach, reportażach, wideo i w mediach społecznościowych. 

Otrzymałem bardzo ciekawą propozycję, która oznacza dla mnie kolejny krok w dziennikarstwie sportowym – mówi Sebastian Staszewski. – Sport.pl pokazał wiele razy, że jest najlepszym miejscem do rozwoju dla multimedialnego dziennikarza. Do zespołu dołączam w idealnym momencie – niebawem piłkarskie Mistrzostwa Europy U-21 w Polsce, a w przyszłym roku Mundial w Rosji. Myślę już o nowych interaktywnych formatach.  

Sebastian Staszewski jest doświadczonym dziennikarzem sportowym, współpracował z serwisami Sportowefakty.pl i naTemat.pl. Podczas Euro 2012 pracował dla brytyjskiej telewizji BBC, a od 2013 r. – w Polsacie Sport, m.in. jako reporter podczas transmisji meczów piłkarskiej reprezentacji Polski w eliminacjach i finałach Euro 2016. Co tydzień publikował w dzienniku „Polska The Times” sportową rozmowę w cyklu „Wywiadówka Staszewskiego”.

Zatrudnienie Sebastiana Staszewskiego to kolejne wzmocnienie zespołu Sport.pl po tym, jak w ostatnich tygodniach ambasadorką serwisu została mistrzyni świata MMA Joanna Jędrzejczyk, która będzie tworzyć treści na platformy społecznościowe Sport.pl. W lutym br. do zespołu Sport.pl dołączył też Kacper Sosnowski (wcześniej TVN24), a stałym współpracownikiem został analityk i trener piłkarski Andrzej Gomołysek.

Comments

comments

150
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...