Sebastian Mila kapitanem „Mistrzowskiej Drużyny Przeglądu Sportowego i Onetu”

Redakcja PR - 31.05.2016
293

Segment sportowy Grupy Onet-RAS Polska, powołał na zbliżające się Mistrzostwa Europy we Francji "Mistrzowską Drużynę Przeglądu Sportowego i Onetu"

Sebastian Mila kapitanem „Mistrzowskiej Drużyny Przeglądu Sportowego i Onetu”

Segment sportowy Grupy Onet-RAS Polska (wydawca m.in. Przeglądu Sportowego) powołał na zbliżające się Mistrzostwa Europy we Francji „Mistrzowską Drużynę Przeglądu Sportowego i Onetu”. Jej kapitanem został Sebastian Mila, bohater zwycięskiego meczu eliminacyjnego z Niemcami.

Trenerem „Mistrzowskiej Drużyny” został Andrzej Strejlau, były selekcjoner reprezentacji Polski, który będzie dokonywał analiz taktycznych między innymi w formie wideo. Ponadto w skład zespołu weszli byli wybitni reprezentanci Polski jak Dariusz Dziekanowski i Maciej Szczęsny (obaj będą gośćmi codziennego studia w trakcie EURO), Tomasz Frankowski i Andrzej Iwan oraz znani dziennikarze, w tym między innymi Mateusz Borek i Dariusz Szpakowski, którzy stoczą w trakcie Mistrzostw „pojedynek komentatorów”.

– Już dziś jesteśmy gotowi na EURO. Prosto z Francji ekskluzywne relacje przygotują 3 ekipy reporterskie, często łącząc się na żywo, a informacje z pierwszej ręki dostarczą nasi najlepsi dziennikarze. Udział Sebastiana Mili będzie tutaj nieoceniony, czyż mogliśmy znaleźć eksperta, który lepiej zna drużynę Nawałki i samego selekcjonera? Zabieramy go ze sobą do Francji, więc przy okazji Mistrzostwa nie ominą zawodnika, który walnie przyczynił się do awansu – mówi Michał Pol, redaktor naczelny Przeglądu Sportowego i serwisów internetowych Grupy Onet-RAS Polska. Mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że nasza Mistrzowska Drużyna nie ma braków – mamy bardzo wybitnego taktyka, charyzmatycznego kapitana, bramkarza, który da spokój w defensywie. Możemy pochwalić się także niebagatelną siłą w ataku! Wszystko po to, by nasi Czytelnicy otrzymali fachowy materiał na najwyższym możliwym poziomie – dodaje Michał Pol.

– W trakcie EURO kontynuowany będzie format magazynu wideo EURO-MISJA, który cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem w ostatnich miesiącach. W czasie Mistrzostw przygotowujemy dla kibiców codzienne studio poranne, a także studia przedmeczowe i pomeczowe. Na stronach Przegladsportowy.pl i Eurosport.Onet.pl już dziś można znaleźć nowoczesne sekcje dedykowane wyłącznie EURO 2016 – dodaje Michał Pol.

Mistrzowska Drużyna złożona z ekspertów i dziennikarzy to tylko część oferty przygotowanej przez segment sportowy Onet-RAS Polska w związku ze zbliżającymi się Mistrzostwami Europy.

Już 10 czerwca, w dniu rozpoczęcia EURO, na rynku ukaże się wydawnictwo obowiązkowe dla każdego kibica przy wielkiej imprezie piłkarskiej – bogato ilustrowany Skarb Kibica EURO. W tym roku wyjątkowy, bo w kolorze złota… Ponadto cały czas do nabycia na rynku są także nasze wydawnictwa, jak EUROHISTORIA oraz Oficjalny Przewodnik EURO 2016, wydany na licencji UEFA. W ramach Biblioteki Przeglądu Sportowego przygotowaliśmy także książki i albumy: „Nawałka. Droga do perfekcji”, „Lewy. Jak został królem”, „Biało-Czerwoni na talerzu” (autorstwa szefa kuchni reprezentacji Polski) czy „W kadrze” – album poświęcony prywatnemu życiu naszych kadrowiczów. Zaangażowaliśmy się także w zupełnie nowy model biznesu dla nas, czyli dystrybucję w wybranych sieciach produktów licencyjnych związanych z EURO jak artykuły biurowe czy gadżety z wizerunkami reprezentantów Polski. To wszystko powoduje, że ze spokojem możemy powiedzieć: jesteśmy #GotowiNaEuro jak nikt inny – mówi Rafał Romaniuk, p.o. dyrektora zarządzającego segmentem sportowym Grupy Onet-RAS Polska.

Przypomnijmy, że przed kilkoma dniami Grupa Onet-RAS Polska oraz Cyfrowy Polsat, największa w Polsce grupa medialno-telekomunikacyjna oraz kanały sportowe Telewizji Polsat i serwis internetowy polsatsport.pl przedłużyły i poszerzyły współpracę dotyczącą dystrybucji ekskluzywnych materiałów wideo o tematyce sportowej. W wyniku współpracy z Grupą Cyfrowego Polsatu użytkownicy portalu Onet i serwisu przegladsportowy.pl otrzymają poprzez player IPLI i polsatsport.pl bezpłatny dostęp do wyjątkowych materiałów wideo związanych z  EURO 2016, przygotowywanych przez stacje sportowe Telewizji Polsat, dziennikarzy polsatsport.pl i IPLĘ.

W skład „Mistrzowskiej Drużyny Przeglądu Sportowego i Onetu” weszli:

Andrzej Strejlau – trener – były selekcjoner reprezentacji Polski oraz asystent selekcjonera Kazimierza Górskiego

Sebastian Mila – kapitan – 38-krotny reprezentant Polski, mistrz Polski, zdobywca Pucharu Polski, zawodnik Lechii Gdańsk

Dariusz Dziekanowski – 63-krotny reprezentant Polski, mistrz Polski, 3-krotny zdobywca Pucharu Polski

Tomasz Frankowski – 22-krotny reprezentant Polski, 5-krotny mistrz Polski, 3-krotny zdobywca Pucharu Polski

Andrzej Iwan – 29-krotny reprezentant Polski, 4-krotny mistrz Polski

Maciej Szczęsny – 7-krotny reprezentant Polski, 5-krotny mistrz Polski, 3-krotny zdobywca Pucharu Polski

oraz dziennikarze:

Mateusz Borek – Polsat Sport

Dariusz Szpakowski – Telewizja Polska

Robert Błoński, Łukasz Olkowicz, Michał Pol, Przemysław Rudzki, Tomasz Włodarczyk – segment sportowy Grupy Onet-RAS Polska

Ponadto w skład ekipy segmentu sportowego Grupy Onet-RAS Polska podczas Mistrzostw Europy we Francji wejdą reporterzy: Marcin Gazda, Przemysław Langier i Marcin Wyrwał oraz operatorzy: Bartosz Buk, Mateusz Łaniewski i Robert Wróblewski.

 Kontakt dla mediów:

Piotr Kaniowski

Group Communication Manager

Grupa Onet-RAS Polska

e-mail: piotr.kaniowski@grupaonet.pl

tel.: +48 690 112 025

Comments

comments

293
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...