Sebastian Kaleta nowym rzecznikiem prasowym Ministerstwa Sprawiedliwości

Jerzy Ciszewski - 09.02.2016
71

Nowe Wyzwania nowego rzecznika MS

Sebastian Kaleta nowym rzecznikiem prasowym Ministerstwa Sprawiedliwości. Jak ogłosił na swoim fanpejdżu: ,,Tymczasem przede mną nowe wyzwanie. Minister Sprawiedliwości Zbigniew Ziobro powierzył mi pełnienie funkcji rzecznika prasowego resortu”. Kim jest nowa twarz w MS ?

Sebastian Kaleta z wykształcenia jest prawnikiem, a raczej jeszcze adeptem sztuki prawa, ponieważ od 2014 robi aplikację w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie. Miłośnik sportu, szczególnie piłki nożnej i koszykówki, ale nie tylko. Jak można się domyślić, zważając na kierunek ukończonych studiów, nowy rzecznik MS od zawsze był pasjonatem historii a potem polityki. Na studiach nie zwalniał, ponieważ działał w Samorządzie Studentów UW, był również przewodniczącym kilku komisji. Jak pisze na swojej stronie:

,,W 2012 roku rozpocząłem realizację najbardziej pasjonującego dotychczas w moim życiu projektu. Mianowicie wtedy założyliśmy z gronem bliskich znajomych, również zaangażowanych w życie studenckie na UW, organizację Młodzi dla Polski. Przez kilka lat udało nam się zbudować jedno z najciekawszych środowisk patriotycznych w Polsce, którego największym atutem jest pasja, zaangażowanie i szereg oryginalnych i ważnych projektów”.

Sebastian Kaleta nie wspomniał o tym, że pracował również dla pisma ,,Wprost”. Pisał między innymi o wyborach prezydenckich, imigrantach czy o Bronisławie Komorowskim. W wyżej wymienionych artykułach Kaleta prezentuje poglądy partii rządzącej, ocenia wpadki byłego prezydenta, przedstawia także na łamach pisma swój punkt widzenia, który dotyczy imigrantów i ich asymilacji. Będziemy przyglądać się komunikacji Ministerstwa Sprawiedliwości z mediami.

AnnaKrol_RzecznikMinSprawie

Comments

comments

71
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...