Se.pl z rekordowym wynikiem ponad 9 mln użytkowników

Informacja Prasowa - 03.04.2018
273

Se.pl z rekordowym wynikiem ponad 9 mln użytkowników

Serwis „Super Expressu” Se.pl osiągnął w marcu rekordową liczbę ponad 9 mln unikalnych użytkowników i odnotował 45,8 milionów odsłon. W porównaniu do marca 2017 roku liczba unikalnych użytkowników Se.pl wzrosła o 2,05 mln*, a liczba odsłon – o 11,6 mln.

W zestawieniu miesiąc do miesiąca także widoczna jest wyraźna tendencja wzrostowa. W lutym br. serwis odwiedziło 8,4 mln unikalnych użytkowników, którzy wygenerowali 42,9 mln odsłon.

– Korzystając z potencjału „Super Expressu” stawiamy na rozbudowę oryginalnych treści przygotowywanych na potrzeby online. Nieustannie podnosimy jakość naszej oferty redakcyjnej, co spotyka się z pozytywną reakcją Internautów. Należymy do grona trzech najpopularniejszych witryn prasowych w Polsce a marzec był trzecim miesiącem z rzędu, w którym przekroczyliśmy granicę 40 milionów odsłon – mówi redaktor naczelny Se.pl Bartłomiej Łęczek.

W marcu najpopularniejszym materiałem Se.pl był tekst Iwony Nowackiej „Gessler w tarapatach. Grożą jej 2 lata więzienia”, który odnotował 160 tys. unikalnych użytkowników http://www.se.pl/wiadomosci/gwiazdy/gessler-w-tarapatach-groza-jej-2-lata-wiezienia_1045045.html

Se.pl jest rozbudowaną wersją online dziennika „Super Express”. Poza informacjami publikowanymi w wersji drukowanej, zawiera treści przygotowane przez redakcję internetową, galerie zdjęć oraz oryginalne materiały TO WIDEO o różnorodnej tematyce – od informacji ze świata show biznesu aż po przepisy kulinarne. Na Se.pl z powodzeniem funkcjonują także stałe cotygodniowe autorskie wideo blogi, przygotowywane przez dziennikarzy „Super Expressu” – Andrzeja Kostyrę, Ewę Wąsikowską-Tomczyńską i Piotra Koźmińskiego.

Comments

comments

273
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...