Samsung znów ma problem z bateriami w telefonach

Redakcja PR - 03.01.2018
169

Samsung znów ma problem z bateriami w telefonach

Po premierze Samsunga Galaxy Note 8 wielu świeżych posiadaczy tegoż telefonu mocno się rozczarowało. Kolejny raz w urządzeniach Samsunga jest problem z bateriami.

Wszyscy pamiętają, jak w 2016 roku Elektroniczny gigant z Korei miał problem z modelem Galaxy Note 7. Wówczas niektóre egzemplarze zapalały się lub eksplodowały. Wszystkiemu winna była wadliwa bateria.

Okazuję się, że najnowszy Note 8 również ma wadę konstrukcyjną. Niektóre egzemplarze po kompletnym rozładowaniu się baterii przestają działać. Nie wskrzesza ich podłączenie do ładowarki, jak zwykle ma to miejsce w takich sytuacjach. Po prostu nie da się ich już włączyć.

Samsung zapowiedział, że reklamację klientów potraktuje bardzo poważnie i postara się zrekompensować straty spowodowane utratą telefonu. Firma zachęca klientów do informowania jej o wadliwych modelach telefonów.

Wszystko wskazuje na to, że nie będzie to tak wielka fala usterek, jak w 2016 roku. Należy jednak zauważyć, iż Galaxy Note 8 jest flagowym modem telefonów Samsunga, którego cena sięga około 4 tysięcy złotych.

Comments

comments

169
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...