Salony Agata kontynuują współpracę 
z duetem modowym Bizuu

Informacja Prasowa - 24.09.2019
260

Salony Agata kontynuują współpracę 
z duetem modowym Bizuu

Salony Agata zostały wyłącznym partnerem meblowym najnowszego pokazu Bizuu na sezon jesień-zima 2019/2020. To już druga odsłona współpracy pomiędzy tymi markami.

Pomysł współpracy narodził się ze wspólnego przekonania obu marek, że zarówno poprzez ubiór, jak również wystrój wnętrz, można wyrażać siebie i swój indywidualny styl. Formą ekspresji naszej osobowości jest nie tylko ubiór, ale również sposób, w jaki aranżujemy nasze domy. Jak wynika z badania „Jaka szafa, taki dom”, przeprowadzonego w 2017 r. na zlecenie salonów Agata, między dwoma światami reprezentowanymi przez te dwa brandy istnieje duża zależność.

Na bieżąco śledzimy najnowsze trendy i dopasowujemy ofertę dostępną w naszych salonach tak, aby każdy miłośnik dobrego designu mógł znaleźć coś dla siebie. Bazujemy na różnorodności stylów i co sezon odkrywamy nowe możliwości aranżacyjne. Cieszymy się, że kolejny rok z rzędu możemy współpracować z cenioną marką Bizuu, aby wspólnie inspirować Polaków do otaczania się pięknymi rzeczami – mówi Natalia Nowak, ekspert ds. aranżacji wnętrz salonów Agata.

Podczas pokazu najnowszej kolekcji Bizuu na sezon jesień-zima 2020 zostaną zaprezentowane nowe dzieła projektantek, inspirowane latami 80., gdzie dominują stonowane, lecz odważne kolory oraz autorskie, kwiatowe printy.

Pokaz odbędzie się 24 września w Markach pod Warszawą, w wyjątkowej scenerii – inspiracją dla wyboru tego miejsca są printy z kolekcji jesień/zima 2019/2020 stworzone przez Bizuu, które od kilku już sezonów jest wierne wielobarwnym, florystycznym zestawieniom.Podczas pokazu marka Agata zorganizuje specjalną strefę wypoczynkową dla gości wydarzenia.

Comments

comments

260
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...