Salon Urody Czyżewscy w portfolio More Bananas

Informacja Prasowa - 23.02.2021
0

Salon Urody Czyżewscy w portfolio More Bananas

Salon Urody Czyżewscy w portfolio More Bananas

W styczniu More Bananas rozpoczęło współpracę z Salonem Urody Czyżewscy. To nie pierwsza marka związana z kosmetyką, którą prowadzi krakowska agencja. W portfolio More Bananas znajdują się również firmy: Anwen, Privist, NatiNati i Sensilis.

Do zadań More Bananas należy prowadzenie kampanii płatnych na Facebooku i Instagramie.
– Zadbamy o promocję Salonu Urody Czyżewscy w mediach społecznościowych. Chcemy, aby jak najwięcej osób dowiedziało się o tej firmie. Będziemy podkreślać profesjonalizm, przybliżać ofertę marki, a także podkreślać jej charakter – podsumowuje Zuza Frydel, junior performance specialist w More Bananas.

Salon Urody Czyżewscy specjalizuje się w modelowaniu sylwetki, niwelowaniu oznak starzenia, ujędrnianiu ciała, redukcji cellulitu i rozstępów.

Klient zdecydował się na współpracę po przedstawieniu oferty agencji. Za działania reklamowe odpowiedzialna jest Zuza Frydel (junior performance specialist) ze wsparciem graficznym Pauliny Janowiec (graphic designer).

Comments

comments

0
Komentarze
Sonda

Trzy organizacje branżowe: Związku Firm Public Relations, Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, Stowarzyszenia Agencji Public Relations jest dla rynku PR rozwiązaniem optymalnym ??

Loading ... Loading ...