Salon Agata w Rumi otwarty! Weekend pełny atrakcji za nami!

Informacja Prasowa - 16.10.2017
221

Salon Agata w Rumi otwarty! Weekend pełny atrakcji za nami!

W miniony weekend na mieszkańców Rumi i okolic czekała moc atrakcji i niespodzianek z okazji otwarcia nowego Salonu Agata. Nie zabrakło konkursów, upominków dla odwiedzających, słodkości i przede wszystkim – wyjątkowych promocji przygotowanych specjalnie na te dni!

Wyjątkowa gazetka promocyjna

Na wielkie otwarcie Salonu Agata została przygotowana dedykowana gazetka promocyjna, w której można było znaleźć atrakcyjne promocje skierowane do odwiedzających nowy Salon w Rumi. Bardzo szeroki wybór kolekcji mebli, narożników i kanap sprawił, że każdy mógł znaleźć coś dla siebie, na dodatek w super promocji: rabaty do 30% na wszystko lub 30 rat 0%! Dla tych, którzy nie planują dużych rewolucji w aranżacji wnętrz, ale chcą nadać im unikalny, świeży charakter, przygotowano specjalną ofertę dodatków takich jak koce, ramki na zdjęcia czy łańcuchy świetlne. Zadowoleni będą również miłośnicy kuchennych zmagań – w obniżonej cenie mogli znaleźć wiele akcesoriów niezbędnych w każdym domu.

Atrakcje dla najmłodszych i nie tylko

Specjalnie z myślą o najmłodszych odwiedzających Salon Agata w weekend otwarcia, powstał dedykowany kącik zabaw. Uśmiechnięty klaun zapewnił dzieciom zajęcia plastyczne, ale z pewnością największą atrakcją było to, co sprawia zawsze najwięcej radości, czyli malowanie buziek. Podczas gdy dzieci były zajęte malowaniem i upodabnianiem się do ulubionych zwierzątek czy bohaterów, rodzice mieli wiele okazji do wygrania atrakcyjnych gadżetów. Przez cały weekend zwiedzającym towarzyszył konferansjer, który przeprowadzał konkursy polegające na odpowiedzi na proste pytania. O słodkie wspomnienia gości zadbały hostessy krążące między alejkami z cukierkami i balonikami dla najmłodszych.  Od teraz wszyscy mieszkańcy Rumi i okolic mogą inspirować się aranżacjami Salonów Agata i wprowadzać powiew świeżości do własnych wnętrz.

Comments

comments

221
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...