Saleta z weteranami we Wrocławiu

Redakcja PR - 03.09.2018
96

Saleta z weteranami we Wrocławiu

Sportowiec i legenda lat 90, bokser i kick-bokser, promotor zdrowego stylu życia Przemysław Saleta będzie prowadził zajęcia z weteranami Wojska Polskiego w ramach 5. edycji „Projektu Wojownik”, które odbędą się 18-19 września br. w Akademii Wojsk Lądowych we Wrocławiu.

„Pasja jest ważna a czasem nawet najważniejsza. Dla mnie jest nią sport i sportowe cele, które sobie wyznaczam. Nawet jeśli trenuję już tylko dla siebie. Kiedy wszystko się układa, sport daje mi dodatkową motywację do działania, energię do życia i dobre samopoczucie. A w trudnych momentach, kiedy jedyną pewną rzeczą jest zaplanowany trening, trzyma w ryzach i pozwala nie zwariować.”- opowiada Przemysław Saleta.

 

Podobnego zdania są weterani, którzy przyjeżdżają na zajęcia prowadzone w ramach Projektu Wojownik. Widzą w sportach walki możliwość realizacji własnych marzeń, radzenia sobie z codziennymi przeciwnościami czy przeciwstawiania się koszmarom z przeszłości.

Przemysław Saleta to przede wszystkim sportowiec ale także komentator i człowiek mediów. Urodzony we Wrocławiu, wychowany w Bystrzycy Kłodzkiej, od lat mieszkający w Warszawie. Walczył w boksie, kick-boxingu, K-1 i MMA. Aktualnie promuje zdrowy styl życia podczas organizowanych przez siebie obozów sportowych na wyspie Samui w Tajlandii, gdzie uczy min. boksu i Muay Thai.

 

Jego największymi sportowymi sukcesami było mistrzostwo świata w kick-boxingu i mistrzostwo Europy w boksie. Zagrał w kilkunastu filmach, prowadził wiele programów telewizyjnych, był redaktorem naczelnym magazynu dla mężczyzn, prowadzi wykłady motywacyjne.

Zaangażowany jest w działalność charytatywną na rzecz transplantologii.

 

 

 

 

 

Współorganizatorem spotkania będzie Centrum Szkolenia Wojsk Inżynieryjnych i Chemicznych.

Comments

comments

96
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...