SalesTube wypuszcza unikalny na skalę światową ebook – przewodnik po Google Marketing Platform

Informacja Prasowa - 24.11.2020
174

SalesTube wypuszcza unikalny na skalę światową ebook - przewodnik po Google Marketing Platform

SalesTube wypuszcza unikalny na skalę światową ebook – przewodnik po Google Marketing Platform

SalesTube, należąca do Group One agencja one-stop-shop dla e-commerce, stworzyła pierwsze na świecie opracowanie z zakresu Google Marketing Platform. Blisko 100-stronicowy ebook powstał w wyniku pracy kilkunastoosobowego zespołu ekspertów. Ebook został akredytowany przez Google.

Czas pandemii to duży test dla rynku. Sprawne prowadzenie, mierzenie i optymalizacji działań w digitalu nigdy nie były tak ważne. Przy tak dużej konkurencji w e-commerce, szansę na przebicie się ze swoją ofertą mają te biznesy, które precyzyjnie dopasowują ją do użytkowników. Ekosystem Google Marketing Platform daje im taką możliwość, jednak wiele polskich firm z różnych powodów odsuwa decyzję o wdrożeniu tego narzędzia.

SalesTube wypuścił właśnie na rynek pierwsze w pełni kompleksowe opracowanie z zakresu Google Marketing Platform, które opisuje zarówno funkcjonalności platformy jak i efektywność narzędzi Google dla biznesu. Ebook powstał we współpracy z Google i oprócz szczegółowych opisów wszystkich produktów zawiera także kilkanaście case studies oraz liczne komentarze ekspertów.

“Ten ebook to konkretne case studies i wnioski z realnych projektach. Przez ostatnie 7 lat mieliśmy okazję sprawdzić efektywność GMP na wielu kategoriach i modelach biznesowych oraz realizować zarówno podstawowe, jak i te najbardziej zaawansowane wdrożenia. Publikację zaczęliśmy jednak od podstaw tak, aby każdy marketer mógł nabrać  pewności, że Google Marketing Platform jest właśnie dla niego i jego biznesu” – mówi Joanna Czekaj, dyrektor zarządzająca agencji SalesTube.

Google Marketing Platform to najbardziej zaawansowana platforma do digital marketingu na świecie. Służy centralizacji jak największej ilości elementów digital marketingu w jednym miejscu. Miejsce do raportowania działań z wszystkich kampanii online, adserwer i centrum trackowania kanałów, zarządzania działaniami reklamowymi w wielu wyszukiwarkach, zakupu reklam display, audio i video w modelu programmatic, tworzenia zaawansowanych kreacji, deduplikacji użytkowników czy analizy ich zachowań. Ebook SalesTube w opisuje praktyczne zastosowanie wszystkich powyższych funkcji oraz  opracowanie merytoryczne wszystkich 9 produktów Google Marketing Platform.

Autor ebooka, agencja SalesTube,  to jedyny w Europe Środkowo-Wschodniej i jeden z pięciu na świecie zdobywca pełnej certyfikacji Google Marketing Platform, a także jeden z trzech oficjalnych resellerów Google Analytics 360 w kraju. Na wysoką pozycję rynkową spółki wpływa też największa liczba specjalistów z certyfikatem Display&Video 360. Aż 3 spośród 24 trenerów w Europie reprezentuje właśnie SalesTube.

Patronat nad ebookiem objęli: Izba Gospodarki Elektronicznej oraz Wirtualna Polska Media.

Ebook można pobrać za darmo na stronie https://ebook.salestube.pl/.

Comments

comments

174
Komentarze
Sonda

Trzy organizacje branżowe: Związku Firm Public Relations, Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, Stowarzyszenia Agencji Public Relations jest dla rynku PR rozwiązaniem optymalnym ??

Loading ... Loading ...