Rzeczpospolita wzmacnia dział prawa

Piotr Rogacki - 05.06.2017
278

Rzeczpospolita wzmacnia dział prawa

Ewa Ivanova dołączyła do działu prawnego „Rzeczpospolitej”, jednego z kluczowych zespołów dziennika. Będzie pisała o prawie gospodarczym, obejmie też funkcję redaktora prowadzącego dodatek „Prawo, co dnia”. 

Segment skupia się na śledzeniu zmian w przepisach i ustawodawstwie oraz analizowaniu sytuacji prawnej  – publikuje teksty, analizy i opinie ekspertów oraz komunikaty branżowe.

Wysoko stawiamy sobie poprzeczkę. Podejmujemy trudne tematy, dzięki czemu jesteśmy wiarygodni, a naszym analizom ufają nie tylko czytelnicy, ale i inne tytuły czy portale. Między innymi, dlatego, co roku zajmujemy pierwsze miejsca w rankingach najbardziej opiniotwórczych mediów w Polsce. Ewa Ivanova to rzetelna, doświadczona dziennikarka i świetnie pasuje do naszego zespołu – podkreśla Tomasz Pietryga, p.o. Zastępcy Redaktora Naczelnego  w „Rzeczpospolitej”.

„Rzeczpospolita” od lat wspiera polskich przedsiębiorców, prawników, księgowych i inne osoby odpowiedzialne za finanse polskich spółek, dostarczając im sprawdzonej i przydatnej wiedzy.

Ewa Ivanova jest absolwentką prawa na Uniwersytecie Warszawskim. Wcześniej przez dziewięć lat związana była z „Dziennikiem Gazetą Prawną”. W ubiegłym roku została laureatką nagrody „Złota Waga”, przyznawanej przez Naczelną Radę Adwokacką.

Comments

comments

278
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...