Ryszard Rembiszewski nową twarzą kanału telezakupowego TV Okazje

Informacja Prasowa - 19.08.2019
208

Ryszard Rembiszewski nową twarzą kanału telezakupowego TV Okazje

W sierpniu br. do gwiazd współpracujących z popularnym kanałem telezakupowym TV Okazje dołączył znany szerokiej publiczności Ryszard Rembiszewski.

TV Okazja to nowoczesna platforma telezakupowa łącząca prezentację produktów na kanale telewizyjnym o tej samej nazwie (nadawanym 24h/7) z działaniami w Internecie i platformach social media.

W ostatnim czasie do gospodarzy programu – Zygmunta Chajzera i Katarzyny Śligowskiej – dołączył Ryszard Rembiszewski.

Rozwój platformy zakupowej TV Okazje to nie tylko nowe produkty, specjalne okazje i hity znane z tv, ale również zaangażowanie znanych i lubianych przez widzów gospodarzy. Ryszard Rembiszewski dał się poznać publiczności przez ponad ćwierć wieku prowadząc losowania Lotto i niezmiennie budząc sympatię u starszych i młodszych odbiorców.

Polacy znają i cenią zakupy w telewizji od lat. Dlatego właśnie w realizacji strategii rozwoju TV Okazje leży dostarczanie najlepszej jakości produktów, poszerzanie oferty i przede wszystkich produkcja polskich materiałów budzących zaufanie Polaków – mówi Michał Cieśla, prezes TVO Sp. z o.o. będącej właścicielem kanału TV Okazje i sklepu e-commerce www.tvokazje.pl – Współpraca z Ryszardem Rembiszewskim to konsekwentna realizacja naszych działań w odpowiedzi na potrzeby widzów.

Nowe prezentacje produktów z udziałem Ryszarda Rembiszewskiego dostępne na kanale TV Okazje już od 19.08.

TV Okazje jest emitowany na platformie Cyfrowego Polsatu na EPG 20, w Netii (EPG21), MulitMediach (EPG 12), Vectrze (EPG 712) oraz na platformie Toya (EPG 678) oraz NC+ na EPG 158.

Comments

comments

208
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...