Ryszard Regucki awansuje na stanowisko AVP na Europę Wschodnią

Informacja Prasowa - 24.05.2022
189

Wcześniej zajmował pozycję Senior Manager Alliance Sales CEE

Ryszard Regucki awansuje na stanowisko AVP na Europę Wschodnią

Ryszard Regucki objął stanowisko Area Vice President Eastern Europe. Wcześniej zajmował pozycję Senior Manager Alliance Sales CEE, po awansie jest odpowiedzialny za budowanie i zarządzanie zespołem sprzedaży.

Medallia specjalizuje się w CX (Customer Experience), czyli tworzeniu pozytywnych wrażeń konsumentów. Wejście firmy Medallia na polski rynek stworzyło potrzebę rozwoju lokalnego zespołu firmy Medallia oraz opracowania strategii rozwoju w tym obszarze dla organizacji, chcących poprawić doświadczenia swoich klientów.

Wcześniej Ryszard Regucki zajmował w strukturach firmy Medallia stanowisko Senior Manager Alliance Sales na Europę Środkowo-Wschodnią. Był odpowiedzialny za rozwój biznesu we współpracy z globalnymi partnerami Medallia. W nowej roli AVP będzie koordynował budowanie i realizację strategii pozyskiwania nowych oraz rozwoju obecnych klientów.

Utrzymywanie relacji z kluczowymi klientami oraz opracowywanie i wdrażanie strategii rozbudowy bazy partnerów jest niezwykle ważne w procesie rozwoju naszej firmy na rynkach europejskich. Doświadczenia klientów realnie stają się coraz ważniejszym czynnikiem rozwoju biznesów, reagowanie na nie w czasie rzeczywistym i ich optymalizacja jest dla coraz większej liczby firm źródłem przewagi konkurencyjnej. Dlatego cieszę się, że zostałem doceniony za wkład na dotychczasowym stanowisku i możliwość uczestniczenia w procesie budowania i zarządzania wschodnioeuropejskim zespołem Medallia” – komentuje Ryszard Regucki, Area Vice President na Europę Wschodnią w firmie Medallia.

Comments

comments

189
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...