Ryanair poszerza swoją ofertę o loty na Ukrainę

Informacja Prasowa - 23.03.2018
257

Ryanair poszerza swoją ofertę o loty na Ukrainę

Jak podaje Ryanair w październiku, ma poszerzyć swoją ofertę o siedem dodatkowych lotów na Ukrainę – do Lwowa i Kijowa. Jak wynika z relacji linii lotniczych, będzie to już 38 kraj na liście przewoźnika. Podróżni będą mieli okazję lotu bezpośrednio z polskich lotnisk.

Całe wydarzenie było nagłośnione już w zeszłym roku, niestety nie zostało sfinalizowane, ponieważ Ryanair nie mógł porozumieć się z ze stroną ukraińską odnośnie rozliczeń. Po wielu miesiącach negocjacji udało z powodzeniem doprowadzić sprawę do końca.

Jak podają linie lotnicze do Lwowa, będzie można dolecieć z 5 miast. Połączenia Warszawa-Modlin, które będą się odbywały 3 razy w tygodniu i z Krakowa, również 3 razy w tygodniu. Do Lwowa będzie można dostać się bezpośrednio z Dusseldorfu Weeze, Londynu Stansted i Memmingem.

Do Kijowa na lotnisko Boryspol samoloty będą latały z dziesięciu europejskich miast (w tym pięć polskich miast). Do stolicy Kijowa dostaniemy się z Modlina, 4 razy w tygodniu, Krakowa 3 razy w tygodniu, Wrocławia 3 razy w tygodniu, Gdańska 2 razy oraz z Poznania, również 2 razy. Jeżeli chodzi o europejskie miasta, to wyloty będą zorganizowane z Bratysławy, Barcelony, Wilna, Sztokholmu oraz z Londynu.

Na podstawie: https://businessinsider.com.pl/wiadomosci/tanie-loty-ryanair-na-ukraine-kijow-i-lwow/51r08t9

 

Comments

comments

257
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...