Ryanair poleci na Bałkany

Redakcja PR - 24.04.2018
146

Ryanair poleci na Bałkany

Irlandzka linia lotnicza wybrała kolejne państwo, do którego będzie latać. Chodzi o Bośnię i Hercegowinę, która jest 37 miejscem, do którego Ryanair stworzy siatka połączeń.

Z informacji, jakie podają linie lotnicze, wynika, że Ryanair utworzy 2 nowe trasy do Banja Luki – największego miasta Republiki Serbskiej. Pierwsza trasa będzie wykonywana z lotniska Bruksela Charleroi, kolejna z niemieckiego Memmingen. Oba połączenia będą realizowane 2 razy w tygodniu.

Dzięki uruchomieniu nowych połączeń mieszkańcy Republiki Serbskiej będą mogli korzystać z ponad 90 połączeń w wielu europejskich stolicach z obu lotnisk.

W ostatnim okresie zwierzchnikom lotniska ciężko było znaleźć nowe źródła połączeń, które mogłyby być realizowane. Ryanair może być czynnikiem, który przyczyni się do rozwoju.

Wprowadzając swoją ofertę Ryanair dołącza do linii Wizz Air, który lata z dwóch lotnisk w Bośni i Hercegowinie w Tuli i Sarajewie.

Na podstawie: https://www.fly4free.pl/ryanair-poleci-do-bosni-nowy-kraj/

 

Comments

comments

146
Komentarze
Sonda

Trzy organizacje branżowe: Związku Firm Public Relations, Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, Stowarzyszenia Agencji Public Relations jest dla rynku PR rozwiązaniem optymalnym ??

Loading ... Loading ...