Ruszyła telewizyjna kampania OTODOM „Dobre rady”

Informacja Prasowa - 01.09.2020
261

Ruszyła telewizyjna kampania OTODOM „Dobre rady”

Ruszyła telewizyjna kampania OTODOM „Dobre rady”

Otodom zachęca, żeby podążyć za własnymi marzeniami i potrzebami. Kampania telewizyjna „Dobre rady” pokazuje, że każdy ma inne podejście do życia. Główny bohater spotu poszukuje idealnego mieszkaniakażdy doradza mu wybór innego lokalu. Niezależnie od tego, na co się zdecyduje, z pewnością znajdzie go na Otodom, najpopularniejszym serwisie z nieruchomościami. Spot będzie emitowany od 1 do 30 września w TV oraz internecie.

Nasz pomysł na spot pisze samo życie. Kiedy decydujemy się na zakup nieruchomości, otrzymujemy wiele różnych rad odnośnie do tego, na co powinniśmy zwrócić uwagę przy wyborze. Nie ma złych rad – ale każdy ma swój wymarzony lokal i znajdzie go na Otodom. Spot kampanii telewizyjnej, poza programami telewizyjnymi, pojawia się na YouTube, Facebooku i w sieciach VOD. – mówi Izabela Sobańska-Synowiec z Otodom.

Link do spotu: https://youtu.be/-A-MIOB_Ans

Spot wyreżyserował Jan Foryś z Papaya Films. Za koncepcję odpowiada agencja 180HB, a produkcją zajął się Dom Produkcyjny F25. Na gruncie tej współpracy powstał klip, który dzięki kreatywnej i intensywnej pracy ekipy nakręcono w pięciu lokalizacjach, w trakcie zaledwie jednego dnia. Szczery i autentyczny przekaz to również efekt doboru aktorów, którzy w świecie reklamy są nowymi twarzami. Ich współpraca z reżyserem zaowocowała unikatowym spotem.

Do planu spotu zaadaptowano autentyczne lokalizacje w Warszawie: zakład fryzjerski przy ulicy Ząbkowskiej, czy dom jednorodzinny na Saskiej Kępie. Jak dodaje Monika Wagner z F25: – Przyjemnie jest zarządzać procesem mającym swój początek na papierze, w którym dobre planowanie, partnerska współpraca z reżyserem, ekipą, klientem i agencją ma swoje przełożenie na efekt końcowy, jaki widzimy na ekranie.

Kampania radiowa Otodom ruszyła 24 lipca. Kampania telewizyjna potrwa od 1 do 30 września. Spot będzie można zobaczyć między innymi w TVN, Polsacie i stacjach tematycznych takich jak Domo+ czy Discovery, a także na YouTube i VOD.

Comments

comments

261
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...