Ruszyła kampania reklamowa nowego serwisu i aplikacji Ding.pl

Informacja Prasowa - 13.01.2020
38

Ruszyła kampania reklamowa nowego serwisu i aplikacji Ding.pl

10 stycznia br. roku ruszyła kampania promująca serwis internetowy i aplikację Ding, czyli nowe narzędzie agregujące gazetki reklamowe sieci handlowych działających w Polsce. Kampania pod hasłem „Masz Ding do zakupów” potrwa do końca lutego.

Kampania wspiera premierę aplikacji gazetkowej DING i serwisu www.ding.pl, którą AdRetail (Grupa Interia.pl) wprowadziła na rynek w listopadzie 2019 roku.

Bohaterem spotu reklamowego jest aplikacja DING – wielozadaniowy superbohater i pomocnik w zakupach, stojący na straży aktualnych promocji i niskich cen. Reklama oparta jest na dwojakim przekazie: emocjonalnym i funkcjonalnym. Z jednej strony zachęca do zainstalowania aplikacji, która odpowiada na potrzeby konsumentów (łatwiejsze polowanie na okazje, kontrola domowego budżetu, oszczędzanie), a z drugiej strony podkreśla kluczowe funkcjonalności produktu takie jak wygodna prezentacja aktualnych gazetek promocyjnych czy powiadomienia o promocjach na wybrane produkty etc.).

Za pomysł kreatywny, koordynację i zakup mediów odpowiada dział marketingu Grupy Interia.pl. Realizacją sportu zajęła się agencja Eternal Monkeys, a reklamę udźwiękowiło krakowskie studio RS Media.

Kampania „Masz DING do zakupów” będzie prowadzona w telewizji (TV Puls, Kino Polska, Stopklatka, Mini Mini oraz inne kanały tematyczne) w sieciach kinowych (Helios i Cinema City), radiu (RMF FM, RMF Classic, RMF Maxx, stacje z Grupy Radiowej Time), w prasie (kilka tematycznie dobranych tytułów o zasięgu ogólnopolskim m.in. „Chwila dla Ciebie”, „Tele Tydzień”, „Życie na gorąco”, „Twoje Imperium”), a także w internecie (serwisy tematyczne i społecznościowe). Działania reklamowe wzmocni kampania autopromocyjna w portalu Interia oraz innych serwisach grupy.

Comments

comments

38
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...