Ruszyła kampania 1% SOS Wiosek Dziecięcych

Informacja Prasowa - 07.02.2019
258

Ruszyła kampania 1% SOS Wiosek Dziecięcych

Ruszyła kampania 1% SOS Wiosek Dziecięcych

Ogólnopolska kampania 1% prowadzona będzie do końca kwietnia 2019 roku i obejmie prasę, Internet, a także reklamy na nośnikach w przestrzeni miejskiej. W ramach akcji promocyjnej uruchomiona została strona internetowa www.dziecisos.org, na której pobrać można bezpłatny program PIT 2018 lub wypełnić zeznanie podatkowe online.
Towarzyszący działaniom promocyjnym film reklamowy przedstawia kilkuletnią dziewczynkę, przygotowującą się do wyjścia na ring bokserski, na którym musi się zmierzyć w symbolicznej walce. Za przygotowanie koncepcji kreatywnej odpowiadała agencja VMLY&R Poland. Spot w reżyserii Daniela Jaroszka zrealizowała firma Papaya Films.

Nie ulega wątpliwości, że dla mnie był to jeden z najprzyjemniejszych projektów, w jakich brałem udział. Zaangażowanie ludzi, z którymi realizowałem ten spot, było wręcz niespotykane. Świetna atmosfera, fenomenalna główna bohaterka oraz szczytny cel sprawiły, że stworzyliśmy film, z którego możemy być dumni. Jednak przede wszystkim mam nadzieję, że spełni on swoje główne założenie i pomoże Stowarzyszeniu zebrać środki na dalszą realizację swoich planów pomocy dzieciom z SOS Wiosek Dziecięcych.

Daniel Jaroszek, reżyser spotu

Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce od 35 lat pomaga dzieciom pozbawionym opieki rodziców, a także tym z rodzin w trudnej sytuacji życiowej. Jego wsparcie obejmuje obecnie 1530 dzieci w Polsce. Nowa kampania Stowarzyszenia, oparta na motywie metaforycznej walki, zwraca uwagę na to, z jakimi problemami i przeszkodami mierzą się jego podopieczni.
Aby przyłączyć się do wspólnej pomocy, wystarczy przekazać 1% podatku na rzecz podopiecznych Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce, wpisując numer KRS 0000 056 901 w odpowiednią rubrykę formularza PIT.

Comments

comments

258
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...