Rusza największy w Polsce cykl spotkań z youtuberami

Informacja Prasowa - 11.07.2019
230

Rusza największy w Polsce cykl spotkań z youtuberami

W trakcie 34 dni odbędzie się 100 spotkań z 6 topowymi gamerami z sieci partnerskiej LifeTube – to największy tego typu projekt w Polsce! Sitr0x, Manoyek, Farell, Dealereq, Tritsus, iSuperMWK będą dostępni dla fanów w 5 nadmorskich miejscowościach: Łebie, Władysławowie, Jastrzębiej Górze, Juracie i Jastarni. W ciągu pierwszego tygodnia spotkań sprzedało się blisko 2500 biletów.

Podczas wydarzeń youtuberzy opowiadają o tym, jak “od kuchni” wygląda praca nad ich kanałami i tworzeniem treści, które śledzą codziennie miliony widzów. Każde ze spotkań poświęcone jest konkretnemu twórcy oraz grze, w której się specjalizuje (może to być Fortnite, Brawl Stars lub Minecraft). Oprócz rozmowy, publiczność ma okazję pograć z twórcą i śledzić rozgrywkę na żywo na dużym ekranie.

-Pierwsze zrealizowane wydarzenia, które najprościej określić można wakacyjnym graniem, wyraźnie pokazują, jaka u widza gamingowego istnieje ogromna potrzeba spotkania się z oglądanym na platformie YouTube twórcą. Dzięki eventom, które organizujemy we współpracy ze Sceną Kulturalną, widzowie mogą połączyć tradycyjny wypoczynek nad polskim morzem z czymś nowym, ciekawym – dajemy im alternatywę dla wylegiwania się na plaży i możliwość zagrania w topowe teraz tytuły mobilne wspólnie z jednymi z najpopularniejszych twórców na polskim YouTube – mówi Olaf Kuitkowski, Account Manager działu Gaming w LifeTube, który odpowiada za koordynację projektu.

 

-Możliwość występowania na Scenie Kulturalnej i spędzenia czasu z moimi widzami jest niezwykle cenna! Swobodna atmosfera, ogromne emocje związane z organizowanym na spotkaniu turniejem w Brawl Stars i okazja do porozmawiania na wszelkie tematy sprawiają, że każde wydarzenie wywołuje uśmiech na twarzy nie tylko odwiedzających Scenę Kulturalną osób, ale również mojej. Wszystko to w nadmorskich miejscowościach tętniących życiem. Czego chcieć więcej? Gorąco zapraszam – dodaje youtuber Karol ‚Sitr0x’ Wiewiórski , którego subskrybuje ponad 1 200 000 osób.

Scena Kulturalna chce w ten sposób przyciągnąć do swoich stref młodych ludzi spędzających wakacje w nadmorskich miejscowościach. To zupełnie nowa oferta wśród organizowanych przez nich dotychczas wydarzeń. Wspólnie z działem Gaming w LifeTube zdają sobie sprawę z potencjału, jaki niosą ze sobą rozpoznawalni influencerzy.

-Dla działu Gaming w LifeTube ten projekt jest niezwykle istotny. Pozwala na realizację założonego przez nas celu, jakim jest rozwój autorskich projektów eventowych, wykorzystujących ścisłą współpracę z influencerami oraz przenoszenie twórców ze świata online do offline. Jest to odpowiedź na duże zapotrzebowanie jakim jest możliwość spotkania widzów z Twórcami w nieco spokojniejszej atmosferze, niż odbywa się to chociażby podczas dużych eventów gamingowych – mówi Michał Kołodziej, szef działu Gaming w LifeTube.

ScenaKulturalna1.jpg
Pełen harmonogram wydarzeń dostępny jest na stronie: www.scenakulturalna.pl
Zaangażowani influencerzy z LifeTube:
Sitr0x – entuzjasta nowych technologii, gier i aplikacji mobilnych oraz popularnych trendów lifestylowych na YouTube. Prowadzi kanał lifestylowo-technologiczny, na którym stara się prezentować treści w taki sposób, aby zawsze być „na czasie”.
Manoyek – kiedyś jeden z największych kanałów o Clash Royale, aktualnie ścisła czołówka wśród kanałów Fortnite oraz prawdopodobnie najlepsze wyświetlenia o mobilnej grze Brawl Stars.
Farell – kanał poświęcony użytkownikom interesującym się światem gier, a przede wszystkim grami Fortnite oraz Brawl Stars.
Dealereq – tytan polskiego Minecrafta, który podbił serca graczy. Na jego kanale można znaleźć testy map, mody i ciekawostki ze świata tak popularnego wśród graczy tytułu.
Tritsus – początki jego kariery na YouTube to kanał gamingowy ściśle związany z Minecraft. Wraz z Dealereqiem i całą ekipą z Ferajny wspólnie nagrywają od lat. Kiedy jego widzowie zaczęli dorastać razem z nim, swoje siły przerzucił na kanał rozrywkowy, dając niewyobrażalną dawkę rozrywki wszystkim swoim widzom.
iSuperMWK – jeden z najbardziej rozpoznawalnych twórców Minecraft. Prowadzi również serie z grami mobilnymi. Człowiek o wielkim sercu i pasji do gier.

Comments

comments

230
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...