Rusza nabór zgłoszeń do konkursu POS STARS na najlepszy display reklamowy.

Informacja Prasowa - 23.04.2019
275

Rusza nabór zgłoszeń do konkursu POS STARS na najlepszy display reklamowy.

Rusza nabór zgłoszeń do konkursu POS STARS na najlepszy display reklamowy. Już po raz jedenasty JURY wybierze najlepsze POS-y spośród zgłoszonych prac.

Głosowanie odbywa się podczas targów FestiwalMarketingu.pl w warszawskim EXPO XXI z udziałem profesjonalnego JURY, które wybiera najlepsze POS-y w 16 kategoriach: Napoje, Żywność, Alkohol & Tytoń, Kosmetyka, Elektronika, Display’e kartonowe, Display’e naladowe, Finanse, Motoryzacja, Digital POS, Design Roku, Przemysł, Farmacja, POS EVENT, Kids i Rozrywka.

Praca najwyżej oceniona przez JURORÓW otrzymuje dodatkowo nagrodę GRAND PRIX, a osoby odwiedzające targi mogą także głosować na POS, który według nich jest najlepszy. Głosować można tylko raz, do karty konkursowej przypięta jest wizytówka w celu wyeliminowania kilkukrotnego oddania głosu. POS, który zbierze najwięcej punktów – wygrywa dodatkowo NAGRODĘ PUBLICZNOŚCI.

Każdy zgłoszony POS można będzie zobaczyć na żywo w STREFIE POS STARS 18 i 19 września w EXPO XXI Warszawa podczas targówreklamy FestiwalMarketingu.pl

– Zapraszam wszystkie firmy zajmujące się produkcją i projektowaniem materiałów POS do kontaktu i przesyłania zgłoszeń. Poprzednie edycje pokazały, że sektor POS ma się dobrze, projekty z roku na rok są coraz bardziej innowacyjne. Bez wątpienia, trudno sobie wyobrazić powierzchnie sprzedażowe bez materiałów wsparcia. Pokażcie branży i odwiedzającym swoje realizacje. – mówi opiekun konkursu, Magdalena Wilczak z OOH magazine.

Aby zgłosić POS należy wypełnić FORMULARZ.

Kontakt w sprawie zgłoszeń: [email protected].

Regulamin konkursu jest dostępny TUTAJ.

Wyłonienie zwycięskich POS-ów odbywa się drugiego dnia targów (19 września) podczas konferencji MARKETING MIX.

Comments

comments

275
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...