Rusza konkurs PORTA DRZWI „O!Twórz Mieszkanie – najlepsze komentarze”

Informacja Prasowa - 07.03.2019
103

Rusza konkurs PORTA DRZWI „O!Twórz Mieszkanie – najlepsze komentarze”

Rusza konkurs PORTA DRZWI „O!Twórz Mieszkanie – najlepsze komentarze”

Rozpoczął się konkurs na najlepsze komentarze pod zgłoszeniami w ramach akcji organizowanej przez markę PORTA DRZWI „O!Twórz Mieszkanie”, której celem jest wyłonienie najpiękniejszego mieszkania w Polsce. Zadaniem uczestników jest opisanie, dlaczego najbardziej podoba im się biorące udział w akcji mieszkanie i jakie drzwi z Top Kolekcji Porta najlepiej by do niego pasowały. Do wygrania jest 10 kart prepaid o wartości 500 zł każda. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 12 kwietnia 2019 roku.

Właśnie zakończyliśmy pierwszy etap akcji „O!Twórz Mieszkanie”, w którym uczestnicy przesyłali zdjęcia, opisy i historie mówiące o tym, jak powstawały wnętrza ich domów. Wpłynęło do nas ponad 1300 zgłoszeń. Teraz przed jury nie lada wyzwanie, czyli wybór zwycięzcy, którego poznamy już 29 marca. Ale zabawa trwa nadal – tym razem naszą uwagę skupiają komentarze pod zgłoszeniami.  Jesteśmy ciekawi, jak inni oceniają konkursowe wnętrza i jakie drzwi Porta według komentujących sprawdziłyby się w nich najlepiej – mówi Artur Pęksyk, dyrektor Pionu Sprzedaży i Marketingu w PORTA KMI POLAND.

Aby wziąć udział w konkursie, należy skomentować zgłoszenie przesłane w ramach akcji „O!Twórz Mieszkanie” logując się za pomocą konta na Facebooku, Twitterze lub Disqus – specjalnej wtyczki umożliwiającej komentowanie na stronie organizatora konkursu. W treści należy wyjaśnić, dlaczego dane wnętrze podoba się komentującemu i jakie drzwi z Top Kolekcji Porta (https://www.porta.com.pl/topkolekcje) będą do niego pasować. Komentarze można publikować do 31 marca br., przy czym uczestnicy mogą dostarczyć więcej niż jeden wpis. Lista zwycięzców „O!Twórz Mieszkanie – najlepsze komentarze” zostanie umieszczona na stronie internetowej organizatora (www.otworzmieszkanie.pl), a autorzy zostaną dodatkowo poinformowani o zwycięstwie pod swoimi wpisami.

Partnerami akcji „O!Twórz Mieszkanie” są Dzień Dobry TVN, magazyn Dobre Wnętrze oraz portal Homebook.pl.

Więcej informacji na stronie konkursu otworzmieszkanie.pl.

Comments

comments

103
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...