Rusza festiwal krótkich filmów reklamowych i promocyjnych – „17 Celów”

Informacja Prasowa - 02.09.2019
259

Rusza festiwal krótkich filmów reklamowych i promocyjnych - „17 Celów”

Jedyny w Polsce festiwal poświęcony filmom promocyjnym i reklamowym z zakresu Agendy 2030, Corporate Social Responsibility (CSR) i zrównoważonego rozwoju − IV Festiwal Filmów Odpowiedzialnych „17 Celów” odbędzie się 27 i 28 września 2019 roku w Poznaniu (Collegium Da Vinci).Tytuł Festiwalu bezpośrednio nawiązuje do Agendy ONZ i zawartych w niej 17 Globalnych Celów (Sustainable Development Goals – SDGs). Festiwal ma charakter konkursu na najbardziej wartościowe filmy reklamowe i promocyjne przedsiębiorstw, organizacji pozarządowych i samorządów mówiących o społecznej odpowiedzialności w ich strukturach. Ze względu na społeczną wagę tematu udział w festiwalu jest bezpłatny zarówno dla twórców, podmioty uczestniczące w konkursie, jak i widzów.Na zgłoszenia organizatorzy czekają do 6 września, natomiast 13 września ogłoszona zostanie  lista zakwalifikowanych filmów.

27 września  odbędą się zamknięte szkolenia dla samorządowców i wyłonione zostaną najlepsze filmy przygotowane przez jednostki samorządu terytorialnego, natomiast  28 września organizatorzy zapraszają na galę finałową konkursu, gdzie poznany najlepsze filmy przygotowane przez przedsiębiorstwa i organizacje pozarządowe.

Bezpłatne wejściówki można  już rezerwować na portalu Evenea:
https://evenea.pl/event/ivfestiwal17celow/


Więcej informacji:
www.17celow.pl

Partnerem Organizacyjnym Festiwalu w ramach realizowanego projektu pn. „Tworzenie Sprawiedliwych Miast: Włączenie Agendy 2030 do polityki lokalnej (w czasach dużych ruchów migracyjnych i uchodźstwa)” są Województwo Wielkopolskie i  Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Poznaniu.

Partnerem strategicznym jest firma doradcza El SPOCO.

Comments

comments

259
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...