Rusza akcja „Radio Złote Przeboje łączy ludzi na święta” 

Informacja Prasowa - 26.11.2021
280

Rusza akcja "Radio Złote Przeboje łączy ludzi na święta" 

Rusza akcja „Radio Złote Przeboje łączy ludzi na święta” 

W poniedziałek, 29 listopada 2021 r. rozpocznie się coroczna akcja świąteczna Radia Złote Przeboje – również i w tym roku „Radio Złote Przeboje łączy ludzi na święta”! Aż do Bożego Narodzenia słuchacze stacji będą mogli sprawić niespodziankę swoim bliskim, przekazując na antenie życzenia świąteczne oraz zamawiając dla wskazanej osoby choinkę.

Już w najbliższy poniedziałek, 29 listopada pierwsi uczestnicy wezmą udział w zabawie „Radio Złote Przeboje łączy ludzi na święta”.
W ramach akcji do 23 grudnia br. dwa razy dziennie słuchacze rozgłośni będą mogli na antenie złożyć życzenia komuś, z kim w te święta się nie zobaczą oraz podarować tej osobie bożonarodzeniowe drzewko. Jak co roku Radio Złote Przeboje zadba też o to, by każda choinka została dostarczona pod same drzwi, a nawet do dużego pokoju. Do akcji można się zgłaszać na stronie zloteprzeboje.pl.
Specjalna świąteczna akcja Radia Złote Przeboje będzie promowana w kampanii internetowej (YouTube, WP.pl, Onet.pl, Gazeta.pl), a także na antenie stacji, na jej stronie internetowej zloteprzeboje.pl oraz na Facebooku.

Comments

comments

280
Komentarze
Sonda

Trzy organizacje branżowe: Związku Firm Public Relations, Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, Stowarzyszenia Agencji Public Relations jest dla rynku PR rozwiązaniem optymalnym ??

Loading ... Loading ...