Rusza 4. edycja charytatywnej akcji Dzień Świątecznych Skarpet

Informacja Prasowa - 27.11.2019
273

Rusza 4. edycja charytatywnej akcji Dzień Świątecznych Skarpet

Już w listopadzie rusza 4. edycja charytatywnej akcji DZIEŃ ŚWIĄTECZNYCH SKARPET. W tym czasie do wszystkich sklepów TK Maxx w Polsce trafi limitowana kolekcja skarpetek ze świątecznymi motywami, zaprojektowana przez Happy Socks z okazji Dnia Świątecznych Skarpet. Dochód z ich sprzedaży wesprze podopiecznych programu AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI.

Finał akcji charytatywnej odbędzie się 6 grudnia w Mikołajki, które TK Maxx już po raz czwarty ogłasza Dniem Świątecznych Skarpet. Brytyjska marka co roku angażuje się w szereg działań na rzecz Akademii Przyszłości. Włączanie do oferty produktów inspirowanych akademiowym bohaterstwem, zbiórki pieniężne, organizowanie dla dzieci Dnia w Fotelu Prezesa – to tylko niektóre z aktywności prowadzonych przez TK Maxx na rzecz małych studentów z Akademii.

Prezent na całe życie

Zakup skarpetek w TK Maxx to drobny świąteczny upominek, ale dla podopiecznych Akademii Przyszłości ten mały gest staje się cegiełką czegoś znacznie większego. Dla dzieci możliwość udziału w indywidualnych spotkaniach z tutorem-wolontariuszem w ramach Akademii to prezent na całe życie. Dziecko pod okiem przeszkolonego wolontariusza uczy się odnajdywać swoje mocne strony, poprawia wyniki w nauce oraz – co najważniejsze – buduje poczucie własnej wartości, dzięki któremu będzie mógł zawalczyć o dobrą przyszłość.

Dwupak skarpetek dla dorosłych kosztuje 27.99 zł, a dwupak dla dzieci 19.99 zł. Odpowiednio 10 zł i 5 zł ze sprzedaży każdego z zestawów zostanie przekazane przez TK Maxx na rzecz Akademii Przyszłości.

W tym momencie ponad 400 dzieci z Akademii Przyszłości czeka na swoich darczyńców. Indeks Sukcesu może ufundować każdy –wystarczy wejść na www.akademiaprzyszlosci.org.pl poznać trudności i marzenia dzieci włączonych do tegorocznej edycji programu i zdecydować, któremu z nich chcemy pomóc.

Comments

comments

273
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...