RTV EURO AGD z kampanią z okazji 30. urodzin

Informacja Prasowa - 16.10.2020
208

RTV EURO AGD z kampanią z okazji 30. urodzin

RTV EURO AGD z kampanią z okazji 30. urodzin

Od 16 października RTV EURO AGD startuje z nową kampanią reklamową pod hasłem Okazje na lepsze życie. Tym razem okoliczności są wyjątkowe, bo wizerunkowo-produktowa kampania ma podkreślać jubileusz 30-lecia firmy i możliwości, jakie klienci zyskują dzięki elektronice kupowanej w EURO.

– Jesteśmy polską firmą, obecną na rynku od 3 dekad. Dzięki wizji właścicieli, konsekwencji i pracy całego zespołu osiągnęliśmy w tym czasie bardzo wiele. Działamy w modelu omnichannel, w tym roku otworzymy nasz 300. sklep stacjonarny, mamy 2 sklepy internetowe, a nasz e-commerce euro.com.pl jest nr 1 w Polsce – stwierdza Grzegorz Wachowicz, Dyrektor ds. Handlu i Marketingu, RTV EURO AGD. – Wyróżniamy się na rynku szerokim pakietem usług okołosprzedażowych, unikalnym modelem finansowania ratalnego. Nasza kampania wizerunkowa wspomina o sukcesach EURO, ale koncentruje się przede wszystkim na emocjach, które produkty przez nas oferowane wnoszą w życie klientów, ułatwiając im codzienne czynności, pozwalając na szybszy kontakt z bliskimi, dając rozrywkę.

Główny spot telewizyjny podkreśla, że EURO jako retailer otwiera konsumentom drzwi do świata technologicznej magii, zabawy, radości, a przede wszystkim do większego komfortu każdego dnia. Oprócz czysto wizerunkowego przekazu, w kampanii przewidziane są także spoty produktowe.

– W nowej kampanii po raz pierwszy tworzymy emocjonalną narrację, pokazującą, jak produkty kupowane w naszych sklepach zmieniają codzienne życie klientów, wnoszą do niego radość, tworzą przestrzeń na miłe chwile z bliskimi – mówi Sylwia Kocon, Dyrektor Marketingu, RTV EURO AGD. – Kampania przebiega pod hasłem: Okazje na lepsze życie. Tytułowe „okazje” są wieloznaczne, bo dotyczą unikalnych doświadczeń, które klienci zyskują dzięki elektronice, ale też wyjątkowej oferty handlowej i pakietu usług, które są zawsze dostępne w sklepach EURO. Nasz jubileusz jest także powodem, aby wprowadzać kolejne „okazje” – urodzinowe niespodzianki dla naszych klientów.

Kampania jest przykładem zintegrowanych działań marketingowych 360 stopni, w których wykorzystywane są różne kanały dotarcia do konsumenta. Oprócz spotów telewizyjnych, pojawi się także w ogólnopolskich stacjach radiowych, internecie, social mediach (YouTube, Facebook, Instagram), w serwisach VOD i Player, na telebimach oraz ekranach digital signage znajdujących się w sklepach RTV EURO AGD.

Kampania została przygotowana we współpracy z agencją kreatywną 2012 Agency, zrealizował ją dom produkcyjny Papaya Films, a za zakup mediów odpowiedzialny był Zenith. Spoty telewizyjne reżyserował Antoni Nykowski.

Link do spotu: https://youtu.be/jIYipArHoGA

Comments

comments

208
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...