Rozpoczęło się przyjmowanie zgłoszeń do plebiscytu Stylowy Kosmetyk Roku 2019

Informacja Prasowa - 19.11.2019
29

Rozpoczęło się przyjmowanie zgłoszeń do plebiscytu Stylowy Kosmetyk Roku 2019

Redakcja serwisu Styl.pl rozpoczęła przyjmowanie zgłoszeń do plebiscytu STYLOWY KOSMETYK ROKU 2019. To już dziewiąta edycja konkursu, którego celem jest wyłonienie najlepszych produktów na polskim rynku.

Konkurs został stworzony z myślą o czytelniczkach serwisu Styl.pl, które wśród produktów dostępnych na rynku szukają tych najlepszych.

– Niemal od dekady nasze użytkowniczki pomagają innym, wskazując kosmetyki i akcesoria do pielęgnacji, którym warto zaufać. Doceniają tym samym ich producentów – nie tylko duże koncerny z długą historią i bogatymi doświadczeniami, ale także mniejsze, rodzinne firmy, które prowadzone są z pasją i sercem– mówi Agnieszka Łopatowska, Head of Lifestyle Grupy Interia. – Cieszymy się, że podczas gali wręczenia statuetek Stylowego Kosmetyku często spotykamy się z przedstawicielami marek, które praktycznie w każdej edycji zdobywają ten tytuł, ale też ciągle poznajemy debiutantów, którzy zachwycili nasze – bardzo wymagające – jury swoją innowacyjnością i kreatywnością – komentuje.

STYLOWY KOSMETYK ROKU realizowany jest w dwóch etapach. Pierwszy z nich to nabór zgłoszeń od producentów i dystrybutorów. W ubiegłym roku redakcja otrzymała ponad 400 zgłoszeń, zarówno konkretnych kosmetyków, jak i całych serii kosmetycznych i akcesoriów. Drugi etap to internetowe głosowanie czytelniczek, które za pomocą prostej ankiety wskazują swoje ulubione produkty w danej kategorii.

W dziewiątej edycji na plebiscyt STYLOWY KOSMETYK ROKU złoży się łącznie 12 kategorii, obejmujących kosmetyki różnego zastosowania.

– W ubiegłym roku postanowiliśmy wprowadzić nową kategorię: Kosmetyki Naturalne. Wzbudziła ona ogromne zainteresowanie, więc w tegorocznej edycji postanowiliśmy ją podzielić na kolejne: dlatego w tym roku kosmetyki naturalne będą nagradzane w czterech nowych podkategoriach: Pielęgnacja Twarzy, Pielęgnacja Ciała, Pielęgnacja Włosów i Kosmetyki Makijażowe – dodaje Łopatowska. – Zachęcamy do zgłaszania do nich kosmetyków, które powstają z tradycyjnych składników, szczególną uwagę poświęcającym ekologii i zrównoważonego rozwoju – podkreśla.

Do plebiscytu można zgłaszać kosmetyki i akcesoria, które miały swoją premierę handlową i zostały wprowadzone do sprzedaży w 2019 roku. Zbieranie zgłoszeń, czyli pierwszy etap konkursu potrwa do 21 stycznia. Następnie rozpocznie się głosowanie wśród czytelniczek serwisu. Laureatów poznamy wiosną 2020 roku.

Zgłoszenie produktów nie wiąże się z żadnymi opłatami,plebiscyt nie ma charakteru komercyjnego, ma natomiast stanowić źródło rzetelnych informacji. Zwycięzcy w konkursie zyskują prawo do bezpłatnego posługiwania się tytułem i znakiem STYLOWY KOSMETYK ROKU 2019 na okres trzech lat.

Relacja z przebiegu zeszłorocznej edycji konkursu znajduje się tutaj

Według Badania Gemius/PBI we wrześniu br.serwis Styl.pL odwiedziło ponad 1,89 mln realnych użytkowników. Podczas gdy strony i aplikacje Grupy Interia.pl zanotowały 19 mln realnych użytkowników i 1,3 mld odsłon, a sam portal Interia – 13,7 mln realnych użytkowników i 719 mln odsłon.

Comments

comments

29
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...