Roman Terelak: z dentsu X do MasterBrand

Informacja Prasowa - 23.09.2019
246

Roman Terelak: z dentsu X do MasterBrand

Do agencji event marketingowej MasterBrand dołączył Roman Terelak jako Client Service & Production Director. Wcześniej przez prawie 6 lat był związany z Dentsu Aegis Network.

Roman Terelak w branży marketingowej pracuje od ponad 9 lat. Obecnie jako Client Service & Production Director w MasterBrand zarządza zespołem produkcji oraz obsługi klienta, prowadzi nadzór merytoryczny nad realizacjami i koordynuje projekty prowadzone dla kluczowych klientów. Odpowiada również za rozwój współpracy z aktualnymi klientami agencji i aktywnie uczestniczy w procesach ofertowania.

Przez ostatnie prawie 4 lata pełnił funkcję New Business Directora w Dentsu Aegis Network – najpierw w Posterscope, a następnie w dentsu X. Na tym stanowisku zarządzał zespołami realizującymi działania new business i koordynował procesy przetargowe – także cross-sellowe. Uczestniczył też w tworzeniu konceptów kreatywnych w ramach ofertowania oraz w reżyserii i produkcji wybranych eventów. Wcześniej w Isobar Poland jako Group Account Manager odpowiadał głównie za zarządzanie zespołem realizującym działania z obszarów digital marketingu m.in. dla takich klientów, jak: AXA Polska, Huawei Polska,ITI Neovision (nc+), Mattel, Unilever czy Unipetrol (Benzina CZ).

Comments

comments

246
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...