Rodzinne święta z Radiem Pogoda

Informacja Prasowa - 20.12.2017
25

Rodzinne święta z Radiem Pogoda

Radio Pogoda zaprasza słuchaczy do wspólnego spędzania nadchodzących świąt Bożego Narodzenia i ma dla nich specjalne propozycje antenowe.

Już w Wigilię – 24 grudnia br. na antenie stacji pojawi się Szymon Hołownia, który opowie o świątecznych zwyczajach w Polsce i nie tylko. Wyjaśni m.in., po co stawiamy dodatkowe nakrycie na stole, skąd wzięła się choinka i co symbolizuje sianko pod obrusem. A od godziny 15.00 w Radiu Pogoda będzie można słuchać najpiękniejszych kolęd.
25 grudnia br. – w pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia gośćmi Zygmunta Chajzera będą prezenterki i dziennikarki – matka i córka Krystyna Loska i Grażyna Torbicka. Opowiedzą one, jak wyglądają święta w ich rodzinnym domu. Na następny dzień, 26 grudnia swoje świąteczne anegdoty – te domowe i teatralne – przygotuje aktorskie małżeństwo Justyna Sieńczyłło i Emilian Kamiński.
Sylwestrowy wieczór słuchacze Radia Pogoda spędzą w towarzystwie „Pogodnych Panów” – Krzysztofa Szewczyka i Wojciecha Pijanowskiego. Prowadzący już od godz. 20.00 będą wspominać, jak kiedyś wyglądały zabawy sylwestrowe i zaprezentują najbardziej popularne utwory z lat 50., 60. i 70. Natomiast w Nowy Rok – 1 stycznia wróżka Miłka Krogulska przedstawi horoskop na 2018 dla wszystkich znaków zodiaku.
Więcej o świątecznych, sylwestrowych i noworocznych propozycjach Radia Pogoda można przeczytać na www.radiopogoda.pl.

Comments

comments

25
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...