„Rodzice w czasach pandemii” – nowy podcast Doroty Wardeckiej-Herrmann na platformie TOK FM

Informacja Prasowa - 23.04.2020
26

"Rodzice w czasach pandemii" - nowy podcast Doroty Wardeckiej-Herrmann na platformie TOK FM

Rodzice w czasach pandemii” – nowy podcast Doroty Wardeckiej-Herrmann na platformie TOK FM
 
Zdalna szkoła i domowe przedszkole. Zdalna praca i domowe porządki. Dzieci, rodzice i izolacja – jak odnaleźć się w nowej sytuacji, która nie wiadomo, jak długo potrwa? O tym opowiada w swoim podcaście Dorota Wardecka-Herrmann. Premiera pierwszego odcinka audycji internetowej „Rodzice w czasach pandemii” miała miejsce wczoraj, 22 kwietnia na platformie tokfm.pl i w aplikacji TOK FM, a regularne nowe wydania podcastu będą dostępne co czwartek.
Zdrowie psychiczne, jakość edukacji, rodzinne więzi – jak nie narazić tego, co najcenniejsze, przebywając ze sobą 24 godziny na dobę? Mając na głowie więcej niż zwykle, w większości zdalnie? Będąc zdalnym pracownikiem, nauczycielem, wychowawcą, kumplem do zabawy, kucharzem, opiekunem…? Dorota Wardecka-Herrmann, dziennikarka i mama, zaprasza do rozmowy ekspertów i rodziców, którzy opowiedzą o tym, co dzieje się w naszych głowach. Jak możemy sobie z tym poradzić, jakie błędy robimy, na jakie rozwiązania nie wpadliśmy.
Pierwszy odcinek podcastu „Rodzice w czasach pandemii” pojawił się na tokfm.pl i w aplikacji TOKFM w środę, 22 kwietnia. Kolejnych wydań audycji będzie można słuchać w czwartki.
Audycja „Rodzice w czasach pandemii” dołączyła do bogatej oferty podcastów Radia TOK FM dostępnych wyłącznie w sieci. Tego rodzaju materiały audio powstają od marca 2018 r. specjalnie na potrzeby cyfrowej odsłony Radia TOK FM – są udostępniane na tokfm.pl i w aplikacji mobilnej, a później mogą też trafić na antenę stacji. Część audycji, jak „Sabat symetrystów” czy „Nasze wewnętrzne konflikty”, gromadzą szerokie grono lojalnych słuchaczy.

Comments

comments

26
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...