„Rodzice w czasach pandemii” – nowy podcast Doroty Wardeckiej-Herrmann na platformie TOK FM

Informacja Prasowa - 23.04.2020
258

"Rodzice w czasach pandemii" - nowy podcast Doroty Wardeckiej-Herrmann na platformie TOK FM

Rodzice w czasach pandemii” – nowy podcast Doroty Wardeckiej-Herrmann na platformie TOK FM
 
Zdalna szkoła i domowe przedszkole. Zdalna praca i domowe porządki. Dzieci, rodzice i izolacja – jak odnaleźć się w nowej sytuacji, która nie wiadomo, jak długo potrwa? O tym opowiada w swoim podcaście Dorota Wardecka-Herrmann. Premiera pierwszego odcinka audycji internetowej „Rodzice w czasach pandemii” miała miejsce wczoraj, 22 kwietnia na platformie tokfm.pl i w aplikacji TOK FM, a regularne nowe wydania podcastu będą dostępne co czwartek.
Zdrowie psychiczne, jakość edukacji, rodzinne więzi – jak nie narazić tego, co najcenniejsze, przebywając ze sobą 24 godziny na dobę? Mając na głowie więcej niż zwykle, w większości zdalnie? Będąc zdalnym pracownikiem, nauczycielem, wychowawcą, kumplem do zabawy, kucharzem, opiekunem…? Dorota Wardecka-Herrmann, dziennikarka i mama, zaprasza do rozmowy ekspertów i rodziców, którzy opowiedzą o tym, co dzieje się w naszych głowach. Jak możemy sobie z tym poradzić, jakie błędy robimy, na jakie rozwiązania nie wpadliśmy.
Pierwszy odcinek podcastu „Rodzice w czasach pandemii” pojawił się na tokfm.pl i w aplikacji TOKFM w środę, 22 kwietnia. Kolejnych wydań audycji będzie można słuchać w czwartki.
Audycja „Rodzice w czasach pandemii” dołączyła do bogatej oferty podcastów Radia TOK FM dostępnych wyłącznie w sieci. Tego rodzaju materiały audio powstają od marca 2018 r. specjalnie na potrzeby cyfrowej odsłony Radia TOK FM – są udostępniane na tokfm.pl i w aplikacji mobilnej, a później mogą też trafić na antenę stacji. Część audycji, jak „Sabat symetrystów” czy „Nasze wewnętrzne konflikty”, gromadzą szerokie grono lojalnych słuchaczy.

Comments

comments

258
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...