Rock Radio z rekordową słuchalnością

Informacja Prasowa - 10.07.2020
166

Rock Radio z rekordową słuchalnością

Rock Radio z rekordową słuchalnością

W ciągu roku Rock Radio poprawiło swój udział w czasie słuchania do 0,7%, czyli o 0,2 punktu procentowego względem analogicznego okresu w 2019 roku. To wyniki najnowszego raportu Radio Track, przygotowanego przez Kantar Polska za okres maj – czerwiec 2020 r.

– Słuchalność stacji sukcesywnie rośnie dzięki przede wszystkim fantastycznemu zespołowi, który tworzy program Rock Radia każdego dnia dla naszych słuchaczy. Do sukcesu stacji przyczyniły się również konsekwentnie realizowana strategia i duża elastyczność w bardzo dynamicznie zmieniającym się otoczeniu  – tłumaczy Piotr Jaroszewski, Dyrektor stacji muzycznych Grupy Radiowej Agory.

Rock Radio to 4 lokalne stacje radiowe nadające w Warszawie, Krakowie, Poznaniu i Opolu. Prezentują one na antenie wyłącznie rocka w najlepszym wydaniu: od utworów Led Zeppelin, The Doors i The Beatles, przez piosenki Queen, Perfect, Pink Floyd, AD/DC, aż po muzykę Bon Jovi i U2. Rockowy charakter stacji podkreślają też audycje prowadzone przez popularne i wyraziste osobowości.

Słuchacze stacji mogą zacząć dzień z poranną audycją „Powstanie Rock Radia”, zaś popołudnia to czas na program „Przystanek Klasyka Rocka” – z najlepszą rockową muzyką i informacjami m.in. o największych skandalach rocka. W ramówce jest też miejsce na rockowe klasyki w sam raz na koniec dnia i prezentację najlepszych płyt w historii rocka.

Rock Radio to stacja z charakterem, oferująca atrakcyjną treść w dynamicznej formie. Dociera przede wszystkim do odbiorców w wieku 30-50 lat z dużych aglomeracji. Składają się na nią 4 lokalne stacje radiowe nadające w Warszawie, Krakowie, Poznaniu i Opolu.

Comments

comments

166
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...