Rock Radio z nowym konkursem na mikołajki i nie tylko

Informacja Prasowa - 07.12.2021
260

Rock Radio z nowym konkursem na mikołajki i nie tylko

Rock Radio z nowym konkursem na mikołajki i nie tylko

W mikołajki – 6 grudnia na antenie Rock Radia pojawił się nowy konkurs, w którym niemal przez 3 tygodnie słuchacze mogą wygrać gotówkę na świąteczne prezenty. Zabawa pod hasłem „Ssanie Mikołaja” wymaga od nich uważnego słuchania programu stacji i szybkiej odpowiedzi na konkursowe pytanie. Także dziś, 6 grudnia Rock Radio rozpoczęło plebiscyt na Rockowy Numer Wszech Czasów., którego wyniki poznamy w ostatni dzień 2021 r.
Od dziś Rock Radio zaprasza wszystkich do udziału w nowej zabawie antenowej, w której nagrodą jest gotówka na świąteczne prezenty. W konkursie „Ssanie Mikołaja” słuchacze muszą odgadnąć, co spadło z sań tylko po odgłosie upadającego przedmiotu. Pula nagrody co godzinę rośnie o 50 zł – aby otrzymać wygraną, wystarczy uważnie słuchać programu stacji od 10:00 do 16:00 i zadzwonić pod nr tel. 22 4444066.
Zabawa będzie rozgrywana na antenie od poniedziałku do piątku aż do 23 grudnia.
W mikołajki – 6 grudnia ruszył też coroczny plebiscyt Rock Radia na Rockowy Numer Wszech Czasów. Słuchacze rozgłośni mogą głosować na swoje ulubione piosenki na stronie rockradio.pl. Wyniki plebiscytu zostaną ogłoszone na antenie stacji w ostatni dzień tego roku – 31 grudnia.
Nowy konkurs Rock Radia oraz plebiscyt na Rockowy Numer Wszech Czasów są promowane na antenie, na stronie rockradio.pl i na profilu Rock Radia na Facebooku.
Rock Radio to 4 lokalne stacje radiowe nadające w Warszawie, Krakowie, Poznaniu i Opolu. Prezentują one na antenie wyłącznie rocka w najlepszym wydaniu: od utworów Led Zeppelin, The Doors i The Beatles, przez piosenki Queen, Perfect, Pink Floyd, AD/DC, aż po muzykę Bon Jovi i U2. Rockowy charakter stacji podkreślają też audycje prowadzone przez popularne i wyraziste osobowości.

Comments

comments

260
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...