„Rock Radio bez prądu” – nowy konkurs już na antenie stacji

Informacja Prasowa - 08.11.2021
106

"Rock Radio bez prądu" - nowy konkurs już na antenie stacji

„Rock Radio bez prądu” – nowy konkurs już na antenie stacji

Od dziś – od poniedziałku, 8 listopada 2021 r. słuchacze Rock Radia mogą wziąć udział w nowej zabawie antenowej. Zadaniem uczestników konkursu „Rock Radio bez prądu” jest odgadnięcie tytułu rockowej piosenki w wersji akustycznej, a nagrodą dla zwycięzców będzie gotówka do przeznaczenia na rachunek za prąd.
 
Konkurs „Rock Radio bez prądu” przygotowany został z myślą o osobach uważnie słuchających Rock Radia, które spróbują odgadnąć, o jaki klasyk rocka zagrany bez prądu chodzi. Za każdą nutkę ujawnioną w zabawie zespół stacji dołoży do puli nagrody pieniądze – po 50 zł. W efekcie do zwycięzcy jednej rundy zabawy może trafić nawet kilkaset złotych – idealnie na zapłatę np. wysokiego rachunku za prąd.
Rock Radio zaoferuje słuchaczom dopłatę do rachunków za prąd, czyli możliwość udział w konkursie antenowym „Rock Radio bez prądu” od poniedziałku do piątku w godz. 10:00 – 18:00.
Nowy konkurs Rock Radia jest promowany na antenie, na stronie rockradio.pl i na profilu Rock Radia na Facebooku.

Comments

comments

106
Komentarze
Sonda

Trzy organizacje branżowe: Związku Firm Public Relations, Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, Stowarzyszenia Agencji Public Relations jest dla rynku PR rozwiązaniem optymalnym ??

Loading ... Loading ...