Robert Lewandowski został twarzą kampanii rekrutacyjnej DHL Supply Chain

Informacja Prasowa - 05.04.2019
223

Robert Lewandowski został twarzą kampanii rekrutacyjnej DHL Supply Chain

Robert Lewandowski został twarzą kampanii rekrutacyjnej DHL Supply Chain

Firma logistyczna DHL Supply Chain rozpoczęła kampanię rekrutacyjną, która ma na celu zatrudnić ponad 1000 osób do obsługi centrów logistycznych w Polsce do końca roku. W akcji wzięli udział piłkarze Bayernu Monachium, m.in. Robert Lewandowski, Thomas Muller i Mats Hummels.

Akcja wystartowała pod hasłem „Dołącz do naszej drużyny i zostań jednym z nas”. Na plakatach promujących kampanię widzimy Roberta Lewandowskiego oraz jego kolegów z klubu piłkarskiego Bayern Monachium.

– W kampanii wspierającej rekrutację zdecydowaliśmy się użyć wizerunku Roberta Lewandowskiego, zawodnika drużyny Bayern München, którą DHL wspiera od wielu lat. Sukces Roberta, a także drużyny Bayern München, to kompilacja ciężkiej pracy, poświecenia, ale także niezwykłej pasji, jaką każdego dnia zawodnicy wkładają w swoją pracę. Te ideały są nam bliskie również w DHL i wierzymy, że zachęcą kandydatów do dołączenia do naszej DHL-owej drużyny – mówi Piotr Okurowski, dyrektor zarządzający DHL Supply Chain w Polsce.

Polski oddział DHL Supply Chain w pierwszej kolejności planuje zatrudnić pracowników do swoich lokalizacji w Łodzi, Głuchowie koło Łodzi, Głuchowie koło Poznania i Sosnowcu. Firma poszukuje osób na stanowiska magazynierów, operatorów wózków widłowych, osób na stanowiska team leaderów, a także do działów operacyjnych: IT, HR czy księgowości.

Źródło: https://handelextra.pl/artykuly/223151,robert-lewandowski-wspiera-rekrutacje-do-dhl

 

 

 

 

 

Comments

comments

223
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...