Robert Lewandowski promuje sklep internetowy huawei.pl 
w serii humorystycznych wideo

Informacja Prasowa - 03.10.2019
72

Robert Lewandowski promuje sklep internetowy huawei.pl 
w serii humorystycznych wideo

Huawei z okazji otwarcia oficjalnego internetowego sklepu marki – huawei.pl, przygotował serię krótkich filmów z udziałem Roberta Lewandowskiego. Ambasador marki w Polsce testuje w nich działanie sklepu i dzieli się swoimi wrażeniami. Pierwszy materiał wideo dostępny jest już na profilu Huawei w serwisie Facebook pod linkiem.

 

Byłem jednym z pierwszych klientów sklepu huawei.pl, a teraz mam okazję podzielić się swoimi wrażeniami z zakupów w serii trzech zabawnych wideo. Często kupuję online, dlatego fajnym doświadczeniem było porównanie moich oczekiwań z tym,co oferuje huawei.pl. Zapraszam do obejrzenia pierwszego wideo już teraz– mówi Robert Lewandowski, ambasador marki Huaweiw Polsce.

 

Pierwszy odcinek serii materiałów wideo promujących huawei.pl z udziałem Roberta Lewandowskiego można zobaczyć na profilu Huawei w serwisie Facebook pod linkiem. W tym samym miejscu, w najbliższych tygodniach zostaną opublikowane pozostałe dwa odcinki z serii.

 

Huawei.pl, jako jedyny kanał sprzedaży, będzie oferował ekskluzywne produkty marki, takie jak wyjątkowe etui do smartfona HuaweiP30 Pro wysadzane kryształkami Swarovskiego. Użytkownicy Huawei, którzy posiadają konta ID Huawei, będą mogli korzystać z dedykowanych im promocji, programów lojalnościowych i konkursów.

Fan Page Robert Lewandowski

IG Robert Lewandowski

Twitter Robert Lewandowski 

 

 

 

Comments

comments

72
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...