RMF i tłumy słuchaczy przywitały Łatwoganga w Gdańsku. Były transparenty, okrzyki i… bigos

Informacja Prasowa - 28.05.2026
12

RMF aktywnie włączył się w akcję i zorganizował wyjątkowe powitanie influencera nad morzem

Wielkie emocje, setki fanów i wyjątkowa atmosfera, tak w Gdańsku przywitano Łatwoganga, który zakończył swój charytatywny przejazd przez Polskę. Na miejscu czekali słuchacze RMF z transparentami, okrzykami wsparcia i niespodziankami dla bohatera. Jedną z nich był bigos, o którym Łatwogang wspominał podczas streamingu, mówiąc, że po dotarciu na miejsce właśnie na taki posiłek ma największą ochotę.
Akcja od początku wzbudza ogromne zainteresowanie internautów i słuchaczy w całym kraju. Łatwogang wyruszył z Zakopanego do Gdańska, by zebrać brakujące środki na leczenie 8-letniego Maksa chorującego na dystrofię mięśniową Duchenne’a. Przejazd był transmitowany na żywo w internecie, a w trakcie zbiórki internauci wpłacali kolejne środki na terapię chłopca.
RMF aktywnie włączył się w akcję i zorganizował wyjątkowe powitanie influencera nad morzem. Na miejscu pojawili się słuchacze z własnoręcznie przygotowanymi transparentami, okrzykami wsparcia i symbolicznymi prezentami. Atmosfera przypominała wielki finał społecznej mobilizacji, która od kilku dni porusza internet i angażuje tysiące osób w całej Polsce.
To był niezwykle wzruszający moment, pokazujący siłę radia, internetowej społeczności i realnego wsparcia dla potrzebujących. W Gdańsku wspólnie powitaliśmy wspaniałego chłopaka, który swoją determinacją i zaangażowaniem ponownie poruszył tysiące ludzi.
12
Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...