Ricola z kampanią w TV i radio

Informacja Prasowa - 24.09.2019
115

Ricola z kampanią w TV i radio

Wystartowała kampania marki Ricola, promująca ziołowe cukierki odświeżające dla głosu i gardła bez zawartości cukru. Media w kampanii zaplanował i zakupił dom mediowy Havas Media.

W sobotę 21 września 2019 r. wystartowała  nowa kampania producenta szwajcarskich cukierków ziołowych Ricola. Marka zaplanowała komunikację opartą na platformie Wish you well/ Życzymy Ci tego co najlepsze. To platforma kultywująca szeroko rozumiany i bardzo ważny dla dzisiejszych konsumentów element WELLBEINGU. Ricola wspiera życie oraz dbanie o siebie w zgodzie i harmonii z naturą, dzięki dobroczynnej mocy szwajcarskich ziół oraz ich działaniu odświeżajacym dla ust i gardła.

W ramach kampanii zaplanowane są działania w TV (spoty 15” i 30” emitowane będą na TVN, Polsacie, pakietach stacji tematycznych Premium TV, Polsatu tematycznego) oraz akcja specjalna na antenie RMF FM – w planie m.in. konkurs z nagrodami oraz dedykowana marce audycja w RMF Classic. Działania zaplanowane są do 24 listopada. Za planowanie i zakup mediów odpowiada Havas. Kreację stworzyła agencja Hogarth UK.

Ricola to firma rodzinna założona w 1930 roku przez Emila Richtericha w Szwajcarii w oparciu o dwa filary: innowacyjność i jakość. Firma jest pionierem w zrównoważonej uprawie ziół w szwajcarskich Alpach i eksportuje swoje produkty do ponad 50 krajów na całym świecie. Każdy cukierek Ricola zawiera specjalną mieszankę 13 ziół, które działają odświeżająco dla głosu i gardła. Ricola to 1 marka ziołowych cukierków w Europie ceniona przez konsumentów za wysoką jakość i walory smakowe.

Comments

comments

115
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...