Richard Quest z CNN w nowym programie „WFH New Reality”

Informacja Prasowa - 30.03.2020
57

Richard Quest z CNN w nowym programie "WFH New Reality"

Podczas gdy cały świat dostosowuje swoją codzienność do niezwykłej sytuacji, w której wszyscy się aktualnie znajdujemy, i jednoczy się we wspólnej walce z COVID-19, Richard Quest z CNN bada nowe warunki pracy, do których muszą dopasować się firmy na całym globie

Nowy programWFH New Reality, który został nakręcony przy użyciu telefonów komórkowych, a także aplikacji do wideokonferencji,będzie emitowany w CNN International i przedstawi cenne wskazówki oraz rady dotyczące pracy zdalnej.

CNN rozmawia z ekspertami z różnych dziedzin, m.in. zdalnej technologii, psychologii, fitnessu i zarządzania, aby odkryć najlepsze rozwiązania, które pozwolą zwiększyć produktywność oraz zbadać, na ile zmieni to nasze dotychczasowe podejście do sposobu pracy.

Aby pokazać różne sposoby pracy z domu, które są obecnie testowane na całym świecie, do Questa dołączają również inni prowadzący stacji – Paula Hancocks oraz Anna Stewart.

Wypowiadając się o premierze programu, Quest przyznaje: „Jest to jak dotąd pierwsza próba utrzymania globalnej gospodarki przy użyciu technologii, z uwzględnieniem ludzi pracujących w tak różnych i niesprawdzonych warunkach, na tak dużą skalę. Na bieżąco poznajemy pułapki, wady oraz zalety i szukamy najlepszych sposobów na funkcjonowanie biznesu”.

 

Comments

comments

57
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...