Restauracja Belvedere w gronie klientów agencji albo albo

Informacja Prasowa - 28.07.2020
227

Restauracja Belvedere w gronie klientów agencji albo albo

Restauracja Belvedere w gronie klientów agencji albo albo

Do grona klientów agencji kreatywnej albo albo dołączyła Restauracja Belvedere, która od blisko 30 lat oferuje Gościom doświadczenie sztuki kulinarnej na najwyższym poziomie.

albo albo od stycznia bieżącego roku jest odpowiedzialna za przygotowanie strategii komunikacji, produkcję contentu – w tym realizację sesji fotograficznych oraz bieżącą obsługę kanałów social media. Agencja wspiera Restaurację Belvedere również w działaniach wizerunkowych z obszaru public relations oraz influencer marketingu.

Pierwszym zadaniem postawionym przed agencją było odświeżenie wizerunku Restauracji Belvedere, łącząc najnowsze trendy z bogatą tradycją jednego z najciekawszych miejsc na kulinarnej mapie Warszawy.

Możliwość tworzenia dalszej historii tak wyjątkowego miejsca, jakim jest Restauracja Belvedere, to dla nas duże wyróżnienie. Od początku naszych rozmów wiedzieliśmy, że ogromne zamiłowanie do detali oraz najwyższa jakość Restauracji Belvedere muszą zostać przez nas odzwierciedlone w przygotowanej strategii. Mocno doceniamy chęć realizacji komunikacji w oparciu o profesjonalnie zrealizowany content – komentuje Agata Twardowska, Managing Director albo albo.

Za realizację działań z ramienia agencji odpowiadają Dominika Dąbrowska, Social Media Manager oraz Katarzyna Przybyłowicz, PR Manager. Pracę zespołu koordynuje Miłosz Jacyna, Head of Social Media & Content.

Umowa na działania komunikacyjne z Restauracją Belvedere została podpisana na rok z możliwością przedłużenia

Comments

comments

227
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...