Renata Ciemięga nową naczelną magazynu Dobre Rady

Informacja Prasowa - 26.05.2022
285

Od 1 czerwca nastąpi zmiana na stanowisku redaktor naczelnej magazynu „Dobre Rady”

Od 1 czerwca nastąpi zmiana na stanowisku redaktor naczelnej magazynu „Dobre Rady”, wydawanego przez Burda Media Polska (BMP). Zostanie nią Renata Ciemięga związana już z BMP od wielu lat.

Renata Ciemięga obejmie stanowisko Redaktor Naczelnej miesięcznika „Dobre Rady” i zastąpi tym samym Agnieszkę Muchę, która podjęła decyzję o rozwoju swojej kariery poza branżą mediową.
Renata Ciemięga była wcześniej Redaktor Naczelną oraz Zastępcą Redaktor Naczelnej odpowiedzialną za produkty zdrowotne w portfolio poradniczym Burdy. Z wydawnictwem Burda Media Polska i segmentem poradniczym związana od 2004 roku.
– Cieszę, że Renata obejmuje nową funkcję, bo ma wieloletnie doświadczenie dziennikarskie, doskonale zna magazyn i redakcję. Naszym wspólnym celem jest dalszy rozwój magazynu oraz wzmocnienie pozycji marki „Dobre Rady” na polskim rynku – mówi Agnieszka Wierzbicka, Redaktor Naczelna segmentu poradniczego w Burda Media.
„Dobre Rady” to nowoczesny i uniwersalny poradnik dla kobiet. Wspiera kobiety na różnych etapach życia, inspiruje, pokazuje nowości i podpowiada ciekawe rozwiązania. Każdy numer jest pełen praktycznych pomysłów na to, co zmienić w swoim życiu, żeby cieszyć się nim w pełni.
Magazyn w tym roku obchodzi jubileusz 20-lecia. W ciągu tych 20 lat magazyn sprzedał się w ponad 88 mln egzemplarzy, ukazały się 242 wydania, a każde nowe wydanie czyta ponad 560 tys. czytelniczek.

Comments

comments

285
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...