Relacja na żywo z Open’er Festival na YouTube

Redakcja PR - 30.06.2017
297

Relacja na żywo z Open’er Festival na YouTube

Relacja na żywo z Open’er Festival na YouTube

28 czerwca 2017
Open’er Festival to jedno z największych wydarzeń muzycznych w Polsce, które w tym roku rozpocznie się 28 czerwca, a zakończy 1 lipca. Festiwal od 2003 roku odbywa się na terenie lotniska Gdynia-Kosakowo. Organizatorom, co roku udaje się zaprosić do Trójmiasta największych artystów zarówno z Polski, jak i zagranicy, a także przyciągnąć ogromną rzeszę fanów. Przykładowo, w 2016 r. każdego dnia festiwalu na koncertach bawiło się około 60 tysięcy widzów – to tak jakby, co czwarty mieszkaniec Gdyni wybrał się na wydarzenie tylko jednego dnia!
Jeżeli nie możecie wybrać się na tegoroczną edycję festiwalu to mamy dla Was ważną informację. Koncerty wybranych artystów będą transmitowane na żywo lub dostępne po występie na oficjalnym kanale organizatora Open’er Festival – agencji Alter Art na YouTube oraz na opener.pl. Transmisję można oglądać także na urządzeniach mobilnych dlatego zyskacie szansę, aby poczuć festiwalowe emocje w dowolnym miejscu, w którym akurat będziecie.
Relację na żywo ze swojego występu udostępnią m.in. takie gwiazdy, jak: Foo Fighters, The Kills, Blanck Mass, Warpaint czy Brodka. Lista artystów będzie aktualizowana każdego dnia.
Dołączcie do wielotysięcznej publiczności Open’er Festival i poczujcie klimat tego ogromnego wydarzenia – wystarczy, że wejdziecie na YouTube. Do zobaczenia!

Comments

comments

297
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...
Zapisz się na newsletter
aby otrzymywać newsletter wypełnij poniższe pola