Rekordowy zasięg Radia TOK FM – prawie 3 miliony słuchaczy tygodniowo!

Informacja Prasowa - 10.11.2021
91

Rekordowy zasięg Radia TOK FM - prawie 3 miliony słuchaczy tygodniowo!

Rekordowy zasięg Radia TOK FM – prawie 3 miliony słuchaczy tygodniowo!

Już niemal milion osób każdego dnia i prawie 3 miliony tygodniowo słucha Radia TOK FM. W najnowszej fali badania słuchalności Radio Track za okres sierpień – październik 2021 r. stacja odnotowała kolejne rekordowe wyniki – jej zasięg dzienny wzrósł do 3,1%. TOK FM pozostaje też jedną z najchętniej słuchanych rozgłośni radiowych w głównych aglomeracjach w Polsce, m.in. Wrocławiu, Krakowie i Warszawie oraz zajmuje drugie miejsce pod względem słuchalności w miastach powyżej 500 tys. mieszkańców.

Zgodnie z danymi Kantar Polska w kwartale sierpień – październik 2021 r. Radio TOK FM odnotowało rekordowy zasięg dzienny na poziomie 3,1%. Taki wynik oznacza, że audycje i informacje rozgłośni docierały już do 920 tys. słuchaczy dziennie i 2 mln 941 tys. słuchaczy tygodniowo.

Coraz więcej osób słucha TOK FM w 23 obszarach miejskich, w których nadawany jest program stacji w eterze. Radio TOK FM powróciło na pozycję wicelidera słuchalności (pod względem udziału w czasie słuchania) w miastach powyżej 500 tys. mieszkańców oraz zajęło trzecią lokatę w miastach powyżej 200 tys. mieszkańców.

Dodatkowo w okresie maj – październik 2021 r. Radio TOK FM było drugą najchętniej wybieraną stacją radiową we Wrocławiu i Krakowie, a trzecią w Warszawie, Poznaniu, Trójmieście i Toruniu.

– Serdecznie dziękujemy naszym słuchaczom. Rekordowe wyniki TOK FM dowodzą, że tych, którzy słuchają, aby zrozumieć, jest coraz więcej, a rzetelna informacja i publicystyka wygrywają z propagandą i manipulacją – komentuje Kamila Ceran, redaktor naczelna Radia TOK FM.

Radio TOK FM to wyjątkowa stacja w polskim eterze – opiniotwórcze medium, w którym słowo stanowi około 90% programu antenowego. Rozgłośnia regularnie tworzy dla słuchaczy kolejne atrakcyjne propozycje. W ostatnich dniach na antenie TOK FM pojawiły się m.in. specjalne audycje związane z katastrofą klimatyczną oraz ekologią, przygotowane na czas szczytu COP26 w Glasgow. Zespół stacji pracuje też nad nowościami technologicznymi, ułatwiającymi słuchanie programów stacji – w październiku br. najnowsza wersja aplikacji mobilnej TOK FM została zintegrowana z Android Auto, dzięki czemu użytkownicy samochodów z tym systemem mogą słuchać programu stacji na żywo oraz podcastów.

Comments

comments

91
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...