Red Bull rozpoczął kampanię promującą Red Bull Konkurs Lotów 2019

Informacja Prasowa - 16.04.2019
186

Red Bull rozpoczął kampanię promującą Red Bull Konkurs Lotów 2019

Red Bull rozpoczął kampanię promującą Red Bull Konkurs Lotów 2019

W kwietniu wystartowała kolejna kampania Red Bulla wspierająca akcję Red Bull Konkurs Lotów 2019, która odbywa się na polskim wybrzeżu. Media do kampanii zaplanowała i zakupiła agencja mediowa Havas Media.

Red Bull Konkurs Lotów to zawody dla konstruktorów oraz pilotów, których zadaniem jest wykonanie własnoręcznie maszyny latającej tak, aby poszybowała jak najdalej. Z początkiem kwietnia rozpoczął się pierwszy etap kampanii polegający na zgłoszeniu się zainteresowanych drużyn poprzez specjalny formularz umieszczony na stronie: redbullkonkurslotow.pl, który potrwa do 14 maja. Finał odbędzie się 4 sierpnia w Gdyni, gdzie uczestnicy zaprezentują swoje maszyny i wykonają lot z 6-metrowej rampy wprost nad/do wody. Oceniane będą długość lotu, kreatywność konstrukcji i wrażenie, jakie zrobią na widzach.

Aktywacja jest wspierana kampanią w TV oraz web TV, radiu oraz mediach OOH, jak również szerokimi działaniami online. Za przygotowanie i realizację kampanii mediowej odpowiada Havas Media. Za kreację odpowiedzialna jest agencja Kastner.

  • Havas Media Group – Make a meaningful difference to brands, businesses and people.
  • Agencja mediowa specjalizująca się w tworzeniu strategii komunikacji marek w oparciu o filozofię Meaningful Brands. W jej skład wchodzą niezależne domy mediowe Havas Media, Fullsix Media i Arena Media, wspierane przez wyspecjalizowane jednostki: Affiperf (programmatic trading desk), Ecselis (agencja multichannel performance realizująca cele biznesowe marek), DBI (data driven marketing), LuxHub (strategie komunikacji marek luksusowych i premium), Socialyse (butik kreatywny wykorzystujący siłę mediów społecznościowych), Havas X (dedykowane rozwiązania łączące trendy w mediach i technologii) oraz Havas Story Plantation (kompleksowe strategie kontentowe). W ramach grupy działa także Havas Sports & Entertainment – jednostka wyspecjalizowana w budowaniu zaangażowania marek w obszarze sportu i rozrywki oraz dział badań Intelligence Team. Od 2013 roku polskim oddziałem Havas Media Group zarządza Małgorzata Węgierek.

Comments

comments

186
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...