Raport słuchalności w dni powszednie

Redakcja PR - 20.09.2018
96

RMF FM najchętniej słuchane w tygodniu

Najchętniej słuchaną rozgłośnią w dni powszednie pozostaje RMF FM., natomiast największy wzrost zanotowały Złote Przeboje, a liderem, a spadek Radio ZET – wynika z raportu Wirtualnemedia.pl.

Udział RMF FM pod względem słuchania w dni powszednie okresie od czerwca do sierpnia 2018 roku w grupie wiekowej 15-75 lat wyniósł 25,7 proc., co jest zwiększeniem się 0,9 pkt. proc. w stosunku do analogicznego okresu w ubiegłym roku.

Drugie miejsce zajęło Radio ZET z udziałem na poziomie 11,8 proc., po spadku o 2,2 pkt. proc. – największym w zestawieniu.

Na podium stanęło Radio Eska (ze wzrostem o 0,8 pkt. proc. do 7,9 proc. udziału), który wyprzedził Jedynkę (ze spadkiem o 1,2 pkt. proc. do 7 proc. udziału).  Natomiast Trójka (ze spadkiem 1 pkt. proc. do  5,5 proc. udziału) utrzymała się w pierwszej piątce.

Najwięcej zyskały Złote Przeboje, których wynik zwiększył się o 1,1 pkt. proc. do 3,5 proc. udziału. Stacja ta zajęła miejsce dziewiąte.

Duży wzrost słuchalności zanotowało RMF MAXXX (3,7 proc. udziału; do góry o 0,5 pkt. proc.) i Antyradio (2,1 proc.; + 0,4 pkt. proc.).

Comments

comments

96
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...