Raport The Holmes Report: „The Innovator 25. EMEA 2016”

Redakcja PR - 12.09.2016
216

25 największych innowatorów w dziedzinie marketingu i komunikacji w sektorze EMEA w 2016 r. według The Holmes Report

Ludzie, którzy znaleźli się w zestawieniu przygotowanym przez The Holmes Report zajmują się różnymi zagadnieniami – od tworzenia strategii, przez digital marketing po storytelling. Wszyscy razem przedstawiają skompilowany obraz tego, jak dzisiaj wygląda komunikacja i marketing oraz jak może wyglądać w najbliższej przyszłości.

Na stronie internetowej The Holmes Report można znaleźć nazwiska i sylwetki osób, które zostały wyróżnione w tegorocznej edycji raportu „The Innovator 25. EMEA 2016”. W rankingu znaleźli się m.in. Alex Malouf (Corporate Communications Manager, Arabian Peninsula, Procter & Gamble, Dubai), Candace Kuss (Director of Social Media, Hill Knowlton Strategies) czy Jeremy Basset (Head of Unilever Foundry, Unilever, London). Niemal połowa ze wszystkich osób, które znalazły się w zestawieniu pochodzi z Londynu, co pokazuje jak bardzo innowacyjny jest to rynek.

Wszyscy wyróżnieni odpowiedzieli na kilka pytań związanych z zagadnieniem innowacyjności. Opowiedzieli, jak sami rozumieją to pojęcie, kto ich zdaniem ma decydujący wpływ na to, jak bardzo innowacyjna jest dana marka czy jakie miejsca na świecie oraz jakie marki uważają za najbardziej innowacyjne. Ponadto opowiedzieli o swoich inspiracjach i codziennych zwyczajach, w tym np. jaka jest ich ulubiona pora dnia i dlaczego.

Wnioski wyciągnięte z wypowiedzi wszystkich wyróżnionych zostały przedstawione w formie infografiki.

Więcej informacji na temat rankingu oraz wszystkich wyróżnionych w nim osób można znaleźć na stronie holmesreport.com.

Źródło: holmesreport.com

Comments

comments

216
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...