Randstad i AHAVA PR rozpoczynają współpracę

Informacja Prasowa - 05.08.2019
197

Randstad i AHAVA PR rozpoczynają współpracę

Randstad, globalny lider branży HR specjalizujący się w usługach doradztwa personalnego i pracy tymczasowej, rozpoczyna współpracę z AHAVA PR. Agencja odpowiedzialna będzie za wsparcie działań komunikacyjnych firmy, w tym: opracowywanie materiałów prasowych, współorganizację konferencji czy obsługę zapytań dziennikarzy. Za działania PR odpowiadać będą Agnieszka Oleszczyk oraz Ewelina Kolad. Strony nie informują na jak długo została podpisana umowa.

Randstad świadczy usługi w zakresie rekrutacji głównie pracowników tymczasowych, ale dostarcza także specjalistów zatrudnianych na stałe. Oferowane przez firmę rozwiązania HR obejmują m.in. outsourcing procesów rekrutacyjnych oraz outplacement.

Randstad jest obecny w 39 krajach na całym świecie, w ponad połowie z nich znajduje się w czołówce trzech najlepszych firm w branży. W 2017 r. w 4 858 oddziałach zatrudnionych było 38 331 pracowników, zaś dochód firmy wynosił 23,3 miliardów euro, co w listopadzie 2018 r. zapewniło Randstad tytuł lidera wśród firm z branży HR.

Randstad powstał w 1960 r., centrala znajduje się w Diemen w Holandii. Randstad N.V. jest notowany na giełdzie NYSE Euronext Amsterdam.

Comments

comments

197
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...